Народний депутат України Олександр Кодола звернувся до Ніжинської міської ради, прийняти рішення про скасування рішення виконавчого комітету Ніжинської міської ради щодо підвищення вартості проїзду в громадському транспорті. Про свою позицію, щодо резонансного питання в Ніжині депутат написав на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

«Останнім часом отримав дуже багато звернень ніжинців з цього приводу. А тому хочу висловити свою позицію. Вважаю підвищення тарифів на міські пасажироперевезення в Ніжині економічно необґрунтованими. Згідно з чинним законодавством, тарифи на перевезення пасажирів автомобільним транспортом в місті визначає виконком Ніжинської міської ради.

Під час підготовки до прийняття виконавчим комітетом Ніжинської міської ради рішення №116 «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом» обстеження пасажиропотоків, безпосередньо під погодження тарифів не проводилось, що має ознаки порушення. Крім того, законодавчо не обґрунтовано встановлення часових проміжків для перевезення пільгових категорій пасажирів.

А тому зважаючи на необґрунтованість прийнятого рішення та допущені під час його прийняття порушення, враховуючи інтереси громади міста, звернувся до Ніжинської міської ради, прийняти рішення про скасування рішення виконавчого комітету Ніжинської міської ради щодо підвищення вартості проїзду.

Сесія Ніжинської ради відбудеться 17 травня. Інтереси громади повинні бути захищені!»

Нагадаємо, що у квітні виконком Ніжинської міської ради прийняв рішення про підвищення тарифів на пасажирські перевезення автомобільним транспортом, за яким вартість проїзду з 27 квітня мала підвищитися з 4.50 грн до 5.50 грн. Але після акції протесту «Тарифне віче», остаточне рішення щодо підвищення вартості проїзду було перенесено на 17 травня – день, коли відбудеться сесія міської ради, під час якої депутати мають поставити остаточну крапку у цьому проблемному питанні.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли