15 жовтня, кандидат на посаду міського голови Ніжина, народний депутат України VIII скликання Олександр Кодола зустрівся з жителями двох мікрорайонів.

Олександр Кодола нагадав ніжинцям про зроблене ним за час перебування на посаді народного депутата.

На обох зустрічах він презентував свою команду однодумців, які балотуються до Ніжинської міської ради та Чернігівської обласної ради.

Андрій Віротченко, депутат Чернігівської обласної ради,  розповів жителям про роботу депутатів обласної ради у Ніжині.

Вячеслав Дегтяренко, кандидат на посаду депутата Ніжинської міської ради, наголосив, що намагатиметься приділяти максимум уваги околицям міста аби їх жителі мали комфортні умови проживання.

Професор Євген Луняк, кандидат на посаду депутата Чернігівської обласної ради, вказав, що Олександр Кодола саме та людина, яка чує потреби жителів міста та намагається допомогти кожному.

Наталія Койдан, кандидат на посаду депутата Ніжинської міської ради, прагне, щоб діти, які отримали освіту знайшли роботу у рідному місті, і не виїздили за кордон.

Жителі вулиці Василівської нарікали на безробіття у місті, занепад виробництва, зони відпочинку, пасажирські перевезення пільгових категорій населення, рух 13 маршруту, роботу підприємства, що займається піскоструминною обробкою виробів,

Жителі вулиці Франка нарікали на відсутність тротуарів та велодоріжок, безробіття в місті, капітальний ремонт вулиць мікрорайону.

“Я маю досвід, знання та силу. Зі мною йде сильна команда професіоналів у різних сферах — вчителі, лікарі, підприємці, які вже мають досвід і можуть розбудувати успішне місто Ніжин”, — підсумував Олександр Кодола.