Кабінет Міністрів України виділив кошти на реалізацію соціально-інфраструктурних проектів, ініційованих на прохання громад народним депутатом України Олександром Кодолою у його 209  виборчому окрузі. Зокрема на реалізацію проектів у Ніжинському районі виділено 1 мільйон 907 тисяч гривень.

Як і минулого року кошти будуть спрямовані на розбудову об’єктів інфораструктури в населених пунктах району. Зокрема на прохання громад в селах будуть встановлені сучасні капітальні металеві зупинкові комплекси, в селах Крути  та Перемога буде проведена реконструкція вуличного освітлення. В Лосинівці, Талалаївці, Великій дорозі та Крутах будуть закуплені сучасні світлодіодні ліхтарі.

400 тисяч гривень буде виділено на капітальний ремонт із заміною вікон та дверей корпусу дитячого профілакторію «Пролісок» у с. Мала Кошелівка.

Для шкіл у Крапивному та Ніжинському буде закуплено комп’ютерне обладнання на 50 тисяч гривень.

«Занадто довго на розвиток інфраструктури в селах влада не звертала особливої уваги. Сьогодні наша команда намагається доступними нам коштами і заходами виправити цю ситуацію. Ми залучаємо кошти на підтримку закладів освіти, культури, охорони здоров’я, розвиток інфраструктури села. Я хочу, що  у наших селах людям жилося так само комфортно, як і у містах, що тому ми й встановлюємо сучасні дитячі та спортивні майданчик, сучасні зупинкові комплекси, допомагаємо школам та ФАПам. Це наш пріоритет!», — наголошує Олександр Кодола.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли