Народний депутат України Олександр Кодола завітав із робочою поїздкою до навчальних закладів Ніжинського району. Разом із із головою районної державної адміністрації В’ячеславом Івашиним вони відвідали школи у селах  Велика Кошелівка та Черняхівка.

У Великій Кошелівці Нардеп і керівник району познайомилися із життям школи, побували на уроці історії у 11 класі, який проходи у кабінеті , обладнаному сучасними меблями та дошкою, придбаними за рахунок коштів, залучених народним депутатом з фонду соціально економічного розвитку.

Також сприяння депутата, в їдальні цього навчального закладу з’явилася електрична плита, а на подвір’ї школи – сучасний дитячий майданчик, який дуже полюбився сільській малечі.

Поважних гостей у Черняхівці зустріли справжнім концертом, у якому діти показали свою майстерність. Як відомо, розвитку освіти в районі народний депутат приділяє особливу увагу. Не оминув нею і Черняхівську ЗОШ, за його клопотання минулого року, тут було облаштовано кабінет географії сучасними партами, стільцями, шафами та дошкою. Пообіцяв нардеп, що біля школи з’явиться новенький дитячий майданчик.

«Свою основну мету, як народний депутат, як представник Ніжинщини у Верховні Раді України, я бачу в тому, щоб робити реальні справи для людей свого виборчого округу. В тому числі і залучати кошти на розвиток округу, на ремонт дитячих садочків та шкіл, на закупівлю обладнання для ФАПів, лікарень та шкіл, дбати про то дітей, прагнути, щоб  вони гралися на сучасних майданчиках, вчилися у відремонтованих класах з новими меблями, та комп’ютерними технікою. Звісно за один раз ми не вирішимо усіх проблем конкретної школи, села та району. Але крок за кроком, разом із сільською громадою, керівництвом району, депутатами різних рівнів ми  зможемо змінити наше життя на краще  Ми зробили перші кроки на цьому шляху і не будемо зупинятися», - сказав депутат під час спілкування із педагогами та учнями Черняхівської загальноосвітньої школи.

Під час робочої поїдки Олександр Кодола та В’ячеслав  Івашин не тільки поспілкувалися із колективами навчальних закладів, місцевими жителями, оглянули результати ц вже зробленої роботи, але й намітили плани щодо реалізації суспільно важливих проектів у Ніжинському районі.

Фото Євгеніи Нечваль.
Фото Євгеніи Нечваль.Фото Євгеніи Нечваль.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли