1 мільйон 754 тисячі гривень саме стільки коштів у 2017 році залучив народний депутат України Олександр Кодола на розвиток Мринської об'єднаної територіальної громади. На ці кошти закупалося компютерне обладнання та меблі для шкіл і дитячих садків, встановлювалися спортивні та дитячі майданчики, закупалася музична апаратура та сценічні костюми для сільських будинків культури, облаштовувалися місця відпочинку та зупинки громадського транспорту, навіть ремонтувалися дороги.

Про вже зроблене та плани на майбутнє і йшли розмови під час зустрічей депутата з місцевими жителями у Мрині, Лихачові та Хотинівці, куди Олександр Кодола завітав під час своєї робочої поїздки до Носівського району 15 січня.

Візит був насичений. Депутат зустрівся із керівниками Носівського району головою РДА Вікторією Вершняк та головою райради Анатолієм Красносільским та керівництвом Мринської ОТ. Разом з ними побував у Мринській ЗОШ I-III ступеня, де відкрив оновлений комп’ютерний клас. Цьогоріч завдяки Олександру Кодолі тут замінили на сучасні системні блоки шкільних комп’ютерів, яким у більшості було понад 10-15 років, встановили сучасний спортивний майданчик та замовили сучасні меблі. Загальна сума залучених для школи коштів складає 300 тисяч гривень.

Побував депутат і у сільському садочку «Сонечко», яким опікується вже третій рік, у 2016 році тут за його ініціативи та завдяки залучені коштам замінили більшість вікон на сучасні металопластикові, а в 2017 році закупили комплекти меблів. А цього року депутат пообіцяв, що допоможе залучити кошти на встановлення сучасного дитячого майданчика для діток.


Обговорив депутат із керівниками Мринської ОТГ і реалізацію інфраструктурних проектів: зокрема встановлення велопарковок, зупинкового комплексу у Мрині, облаштування місць відпочинку для населиних пунктів громади та капітальний ремонт частини дорожнього покриття на вул. Центральній у Мрині. Тільки на благоустрій сіл, які входять до ОТГ, депутат залучив 738 тисяч гривень з фонду соціально економічного  розвитку.

«Буваю тут декілька разів щороку і радий, що за останні 2 роки село суттєво оновилося. Замінені вікна і двері в школі та дитячому садочку, відремонтовано будинок культури, встановлено дитячі та спортивні майданчики, закуплено комп'ютерне обладнання для школи та меблі для садочку, та можливо саме головне — на 95% відремонтовано було центральну дорогу села, яка була роками в незадовільному стані і ніколи в житті не ремонтувалася», — поділився враженнями Олександр Кодола

 Побував депутат також у селах Лихачів та Хотинівка. У Лихачівській школі депутат передав комп’ютерне обладнання для та сертифікат на придбання меблів на загальну суму 80 тисяч гривень.

А у Хотинівському будинку культури Олександра Кодолу зустрічав піснями місцевий фольклорний колектив. Місцеві аматори так подякували депутату за закуплену за його сприяння музичну апаратуру, яка внесе нове звучання у пісні та музику, що лунатимуть зі сцени сільського  клубу на радість місцевим жителям. Зустрівся депутат із найменшими жителями цього села. Малюки отримали від Олександра Кодоли гарний подарунок до Нового року, на Миколая у селі біля дитячого садочка з'явився новенький дитячий ігровий майданчик, а сам садочок отримав комплект меблів та нову пральну машину.

«Минулого року нам вдалося багато зробити для людей у Мринській громаді. І все це стало можливим завдяки тому, що ми не сиділи склавши руки , а ставили реальні ці і їх досягали, спільно, кожен на своєму місці, в громаді в районі у Верховній Раді. А це значить, що ми можемо зробити для людей ще багато корисного. Я і моя команда хочемо, щоб наші діти могли розвиватися і гратися у сучасних безпечних умовах, навчатися за допомогою сучасного обладнання у теплих облаштованих навчальних закладах, щоб на вулицях наших сіл та міст світили сучасні енергозберігаючі світильники, і щоб люди після трудового дня могли відпочити у комфортних умовах. Все це зробити реально і разом ми це обов’язково зробимо», — наголосив депутат під час зустрічі у Хотинівці.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли