Народний депутат України Олександр Кодола продовжує працювати на своєму виборчому окрузі. Сьогодні він відвідав Ніжинський територіальний центр соціального обслуговування та поспілкувався з його підопічними. Нардеп приїздить до цього закладу уже вчетверте за свою каденцію, тому тут добре знають його, а він добре знає  проблеми терцентру.

У територіальному центрі соціального обслуговування дбають про дозвілля своїх підопічних. Тут займаються рукоділлям, діють гуртки за інтересами. Для цього необхідне якісне комп’ютерне обладнання. За сприяння Олександра Кодоли для установи вже закуплено комп’ютери та Smart TV. Однак керівництву закладу все ж бракувало ноутбука для адміністративної роботи. І сьогодні вони отримали сучасний ноутбук з рук нардепа.

“Олександр Кодола завжди допомагав нашій установі. Він був поряд з нашими підопічними та підтримував їх. Цим людям потрібне спілкування. Ми писали йому листи, коли мали в чомусь потребу. І завжди отримували допомогу. Жоден народний депутат до Олександра Кодоли не приділяв стільки уваги нашому закладу. Тому ми дуже вдячні Олександру Михайловичу”, — каже директор Ніжинського територіального центру соціального обслуговування Інна Шаповалова.

До зустрічі долучилися місцеві ветерани. За чаюванням, вони мали змогу розповісти нардепу про проблеми, які їх хвилюють та залучитися підтримкою Олександра Кодоли в їх вирішенні. Нині місцевих пенсіонерів дуже непокоїть відсутність сигналу радіо, яке вони звикли слухати. Місцева ветеранська організація часто порушує це питання на публічних заходах в міській раді. Однак “віз і нині там”, оскільки місцева влада до радіопередавальної хвилі “Суспільного” стосунку не має та не може впливати на їх діяльність. Олександр Кодола пообіцяв звернутися до керівництва мовника з проханням усунути цю проблему в Ніжині.

За 5 років каденції Олександра Кодоли для Ніжина залучено більше 50 мільйонів гривень на соціально-економічний розвиток. Усі вони витрачені на потреби громади, закладів та установ, які зверталися до народного депутата.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли