Ніжинський пологовий будинок нині відзначає 25-річний ювілей. До святкових урочистостей долучився народний депутат України Олександр Кодола.
«Професія лікаря сама по собі є дуже відповідальною. Але ваша робота — особлива. Тому що до вас приходять за щастям. І це щастя кожного дня даруєте саме ви. Завдяки знанням і досвіду лікарів та  медсестер тисячі жінок вдячні вам за найголовніше. Вони вдячні вам за нове життя. Тож я висловлюю вам щиру повагу за вашу невтомну і самовіддану працю, душевну щедрість, чуйність та високий професіоналізм», — такими словами до гостей свята звернувся Олександр Кодола у своєму вітальному слові.
Виконав депутат і приємну місію: разом з побажаннями подальших успіхів у професійній діяльності вручив грамоту Верховної Ради України, підготовлену за його поданням, головному лікарю Якубі В.М.
Варто зазначити, що Олександр Кодола опікується Ніжинським пологовим будинком та залучає кошти із фонду соціально-економічного розвитку на покращення його матеріально-технічної бази. Завдяки Олександру Кодолі у цьому медичному закладі був проведений ремонт, вартість якого становила майже 9 мільйонів гривень. До того ж, за його сприяння у пологовому будинку з`явилася сучасна медична техніка, серед якої, зокрема, лапароскоп, обладнання для ендовідеохірургії та інше медичне обладнання. Прикметно, що за рівнем оснащеності Ніжинський пологовий будинок став одним із найкращих на Чернігівщині.

 Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли