Ніжинському академічному українському драматичному театру імені Михайла Коцюбинського  виповнилось 85 років! Піднесеного настрою цій події додало і проведення XIV Міжнародного театрального фестивалю жіночої творчості імені Марії Заньковецької.

До урочистостей з нагоди подвійного свята долучився і народний депутат України Олександр Кодола. Він привітав художній колектив театру та подякував артистам за відданість професії та невтомний творчий пошук.

«Я переконаний, що ця визначна дата є урочистою подією для всіх, кого приваблює висока майстерність постановок та бездоганність акторської гри. Адже в культурному житті Ніжина театральне мистецтво користується особливою популярністю. Кожен сезон супроводжується новими спектаклями, майстерно зіграними ролями. Кожен спектакль стає подією, яка викликає широкий відгук у громади», — наголосив Олександр Кодола.

Виконав народний депутат і приємну місію: вручив Почесну грамоту Міністерства культури України, що була підготовлена за його поданням, Соколенко Аллі Василівні – провідному майстру сцени та заступнику генерального директора з творчих питань.

Також вручив іменні почесні грамоти артистам та працівникам театру Савич Людмилі Михайлівні, Краснощок Олександру Віталійовичу та Буняєву Андрію Володимировичу за вагомий особистий внесок у розвиток театрального мистецтва і багаторічну сумлінну працю.

«Хай не згасає жага мистецького пошуку і досконалості. Нехай публіка й надалі приходить до цієї зали у пошуках краси почуттів, співпереживання та сенсу життя. Успіхів і благополуччя, миру й добра усім вам!» — наголосив під час виступу Олександр Кодола.

Варто зазначити, що народний депутат не тільки радіє за творчі здобутки театру, а й піклується про його матеріально-технічну базу.

Минулого року за ініціативою Олександра Кодоли були виділені кошти із фонду соціально-економічного розвитку  у розмірі 360 тисяч гривень на сучасну освітлювальну апаратуру.

Це дало можливість проводити вистави на більш якісному рівні, адже світло для театру — це один з найбільш важливих  інструментів впливу на емоційні враження глядачів.