Традиційно у Ніжинському районному будинку культури села Талалаївка відбувся Четвертий відкритий конкурс краси “Красуня Ніжинщини 2019″. Юні таланти продемонстрували свій хист у хореографії, вокалі та майстерності дефіле.

Одним з основних напрямків роботи в окрузі народного депутата України Олександра Кодоли є піклування про розвиток підростаючого покоління. Тому він  приїхав підтримати конкурсанток, привітати, побажати успіхів та подарувати фруктові букети. Принагідно, нардеп вручив футболки для занять танцями зразковому хореографічному колективу “Полісяночка” Ніжинського районного будинку культури в Талалаївці.

“Дорогі гості, милі красуні!  Для мене велика приємність знаходитися сьогодні на цій сцені поряд з найкрасивішими дівчатами Ніжинського краю.

Такі заходи показують, що українки не лише безумовні красуні, а ще й безмежно обдаровані талантами, не втомлюються працювати над собою, аби досягти максимального результату. Бути максималісткою, красивою максималісткою, напевно, ідеал кожної дівчини. І у кожної з вас це сьогодні вийшло на всі сто. Коли мене запрошують на такі заходи я з радістю погоджуюся, бо кожного разу відкриваю нашу молодь з іншого боку. Вкотре пересвідчився, що молодіжна політика повинна бути одним з пріоритетів у нашій роботі. Адже, ні для кого не секрет, що інвестиції в молодь завжди повертаються сторицею.  Тому я разом зі своєю командою докладаємо всіх зусиль, аби творчі особистості району мали гідні умови для розвитку своїх талантів”, — зазначив депутат у своєму виступі.

За словами депутата, цей затишний, оновлений будинок культури з новою технікою — це наша спільна гордість, адже він служить громаді і дарує яскраві події.

“Тож нехай тут і надалі проводяться такі яскраві заходи, як сьогодні. І я преконаний, що він є справжнім  центром культурного життя району!” — побажав Олександр Кодола.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли