Сьогодні, 10 січня, Ніжинський міський голова Олександр Кодола провів міжвідомчу нараду керівників управлінь, відділів, підприємств, установ та закладів.

Ніжин засніжило. З ночі працює техніка комунальних підприємств міста. У дворах житлових будинків працюють представники ЖЕКів; території парків, скверів та інших зон відпочинку розчищають комунальники.

Разом з тим відповідальність за прибирання від снігу та ожеледиці несуть усі власники, балансоутримувачі та обслуговуючі організації, незалежно від форми власності, а дотримання порядку контролюють інспектори благоустрою.

Міський голова доручив керівникам комунальних служб міста ретельно розчищати дороги та пішохідні доріжки від снігу, щоб не створювати незручності для містян.

Очільник міста на нараді представив директора нового комунального підприємства «Ніжин FM» Володимира Хоминця.

Олександр Михайлович зауважив, що створення власного радіо у Ніжині було прийнято ще влітку, після ліквідації КП «Ніжинське телебачення». Адже місто повинно мати власного мовника.

«Вважаємо, що радіо в Ніжині має перспективи, оскільки його можна слухати всюди: в транспорті, на роботі і в магазинах. На „Ніжин FM“ транслюватимуть новини і розважальні програми, записуватимуть інтерв'ю з непересічними і цікавими ніжинцями. Має бути цікаво! Звісно запуск нового комунального підприємства потребує часу, але це буде власний радіомовник», — підкреслив О. Кодола.

За матеріалами Ніжинської міської ради