Під час робочої поїдки до Ніжина народний депутат України Олександр Кодола зустрівся із працівниками Ніжинського міського пологового будинку. Привід для зустрічі був приємний, депутат разом із міським головою Анатолієм Лінником передав медикам обладнання для ендовідеохірургії майже на 200 тисяч гривень. Його закупили за поданням Олександра Кодоли за рахунок коштів фонду соціально-економічного розвитку. Воно доповнило лапараскоп, придбаний пологовим будинком  за сприяння депутата  минулого року.

А взагалі Олександр Кодола з самого початку своєї депутатської каденції опікується пологовим будинком за його сприяння в 2015-16 роках було виділено майже 9 мільйонів гривень на ремонт медичного закладу, сотні тисяч гривень виділялися на закупівлю обладнання.

«Ми працюємо не від виборів до виборів, а системно, допомогаючи медичним і освітнім закладам, розвиваючи інфраструктурні проекти, підтримуючи корисні місцеві ініціативи. Адже наш пріоритет підвищення рівня охорони здоров’я і освіти у нашому виборчому окрузі. Цього року за нашого сприяння виділено 38 мільйонів гривень на соціально-економічний розвиток округу. І я дуже вдячний усім, хто долучився до пропозицій із розподілу коштів, адже ми прагнули їх направити на закупівлю найнеобхіднішого. Також я радію з того, що обладнання, яке закуплене за ініціативою працівників пологового будинку, буде використовуватися з максимальною ефективністю, і наш Ніжинський пологовий будинок за рівнем оснащеності стає одним із найкращих на Чернігівщині», — прокоментував подію народний депутат.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли