Нардеп олександр Кодола, планує облаштувати у Ніжині загальноміський дитячий ігровий майданчик. Про це він заявив, під час прес-конференції у Ніжині 2-го лютого. Прес-конфернеція була присвячена звіту депутата за два роки роботи у Верховній Раді України та планам на рік поточний.

IMG_8944

«Глобальні проекти які я реалізовував, це звичайно ж залучення державних коштів. Деякі, окремі проекти, мені доводилося фінансувати або за власний рахунок, або залучати спонсорів» — зауважив нардеп. Як відомо, за сприяння Олександра Кодоли, в його виборчому окрузі з’явилося 35 нових дитячих майданчиків (в Ніжині та районі – 17), реконструйовано 3 дитячі садочки, закуплено нове обладнання для лікарень та тощо. Разом з тим, нардеп повідомив і про свої подальші плани стосовно розбудови інфраструктури округу, зоред яких: завершення ремонту в Носівській школі №5, завершення реконструкції басейну в Ніжинському НВК №16, створення футбольного міні-стадіону задля підтримки молодих спортсменів і т. д.

Народний обранець також заявив про намір створити в Ніжині масштабний дитячий ігровий комплекс з великою кількістю конструкції, штучним покриттям та освітлення. Задля цього він запропонує керівництву міста з знайти підходящу ділянку землі Загалом, за сприяння Олександра Кодоли, на розвиток виборчого округу було залучено 49 мільйонів гривень, 24 з яких виділено на розвиток інфраструктури Ніжинщини.