Підтримка закладів освіти та  увага до підростаючого покоління – саме під таким гаслом відбулась чергова робоча поїздка народного депутата України Олександра Кодоли до Носівки.

В рамках робочого візиту Олександр Кодола завітав до Носівської міської гімназії, на базі якої діє народний художній хор «Васильки» ім. В.Бурноса. Його художніми керівниками та ідейними натхненниками є Сергій та Наталія Євсовичі. Співочий колектив постійно бере участь у багатьох Всеукраїнських та міжнародних конкурсах та радує Носівку яскравими творчими перемогами.

На прохання колективу для покращення матеріально-технічної бази гімназії Олександр Кодола залучив 150 тисяч гривень для придбання сучасного цифрового піаніно, а також кошти для оновлення сценічних костюмів колективу.

«Творчі, наполегливі та обдаровані діти художнього хору – це гордість Носівської гімназії. Але подальше розкриття талантів потребує не тільки неймовірної уваги з боку викладачів. Для цього потрібні якісні музичні інструменти. Я переконаний, шо цей сучасний та інноваційний музичний інструмент стане запорукою подальших успіхів на мистецькій арені та гарантом нових творчих здобутків колективу», — зазначив Олександр Кодола.

Відвідав народний депутат і Носівську станцію юних техніків, педагоги якої відкривають у дітях нові таланти. Плідна багаторічна історія та непересічний педагогічний колектив зробили цей позашкільний заклад відомим як в Україні, так і далеко за її межами. З-поміж багатьох  різноманітних гуртків, які діють на базі Носівської станції юних техніків, вирізняється радіостанція колективного користування, яка є однією із кращих в Україні. Довкола неї об'єдналась учнівська молодь, що цікавиться радіозв’язком. Відрадно, що ця тенденція на теренах Носівщини невпинно зростає. Тож для подальшого розвитку та якісного оснащення радіостанції Олександр Кодола залучив кошти у розмірі 80 тисяч гривень, що буде ваговим  внеском у проведенні необхідної технічної модернізації.

Під час теплої зустрічі з керівниками гуртків Олександр Кодола подякував директору Василю Кияниці та всьому педагогічному колективу за вагомий внесок у розвиток якісної позашкільної освіти, організацію змістовного дозвілля учнів та здатність віддано працювати на результат.

«Роботу таких закладів як Носівська СЮТ можна без перебільшення назвати локомотивом розвитку світогляду учнів та якісної організації їх вільного часу. Діти – наше майбутнє. Саме тому увага до підростаючого покоління, внесок у покращення матеріально-технічного стану навчальних  закладів є одним із пріоритетів моєї діяльності. За 4 роки моєї депутатської роботи я залучив на розвиток Носівського району 25,8 мільйонів гривень. І значна частина коштів скерована саме на підтримку закладів освіти та підростаючого покоління. Я і надалі буду працювати в цьому напрямку та примножувати напрацьовані результати. Адже я переконаний, що найкращі інвестиції – це інвестиції у організацію якісного освітнього процесу дітей та всебічна підтримка учнівської молоді», — зазначив Олександр Кодола.

В рамках робочої поїздки політик оглянув нещодавно встановлений інклюзивний майданчик вартістю 190 тисяч гривень. Він розташований в центральному парку Носівки та враховує потреби дітей з інвалідністю. Майданчик був облаштований в рамках Програми Олександра Кодоли «З турботою про дітей».

Варто зазначити, що дана Програма була започаткована Олександром Кодолою на початку його депутатської каденції ще 4 роки тому. За цей час в Носівці та населених пунктах району побудовано сучасне ігрове містечко та З4 дитячих та спортивних майданчиків.

«Я буду продовжувати залучати кошти на розвиток свого  виборчого округу та втілювати в життя актуальні для громади проекти. І створення якісного ігрового простору є одним із таких важливих напрямків, адже корисне дозвілля малечі – запорука їх щасливого дитинства», — переконаний Олександр Кодола.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли