Під час робочої поїздки до Ніжина народний депутат України Олександр Кодола завітав до Ніжинського соціального гуртожитку, де мешкають молоді люди, які росли в інтернатах та прийомних сім’ях.  Приїхав з подарунком. Минулого року депутат залучив 100 тисяч на придбання тренажерів для молоді, яка мешкає в гуртожитку.

Для хлопців та дівчат, здебільшого це сироти та діти позбавленні батьківського піклування, зустріч з депутатом стала справжнім святом. Адже для них увага і звичайне людське тепло надзвичайно важливі. Вони щиро дякували Олександру Кодолі за такий подарунок і з радістю випробовували тренажери.

Як розповіла директор гуртожитку Аліна Лук’яненко, в гуртожитку мешкають молоді люди до 21 року, які працюють і здобувають освіту. В гуртожитку вони проходять соціальну адаптації до дорослого самостійного життя.  За словами директора, юні мешканці гуртожитку давно мріяли про те, щоб активно займатися фізкультурою та спортом, але на жаль більшість з них, через завантаженість на роботі та навчанні, не завжди можуть виділити час на тренажерний зал чи спортивну секцію. А тепер справжній тренажерний зал з’явися у них в приміщенні гуртожитку.

«Пріоритет роботи нашої команди – допомога підростаючому поколінню. Тому ми не можемо обійти своєю увагою і цих молодих людей, яким так потрібна увага і допомога дорослих. Тому ми зуміли залучити 100 тисяч гривень за закупівлю сучасних тренажерів для цього закладу. І  я маю надію, що це обладнання допоможе їм не тільки підтримувати фізичну форму, але стане кроком до серьозного захоплення спортом», — наголосив депутат.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли