В ході робочої поїздки до Ніжина народний депутат України Олександр Кодола разом із представниками Ніжинської міської ради побував у Ніжинській центральній міській лікарні імені М. Галицького, де відбулася передача працівникам медичного закладу   холтерівського монітору ЕКГ. Ця сучасний медичний апарат, який дозволяє широко досліджувати роботу серця, був придбаний лікарнею за рахунок коштів, залучених народним депутатам з фонду соціально-економічного розвитку на прохання керівництва лікарні. Сума залучених депутатом коштів склала 150 тисяч гривень.

Як зазначив головний лікар НЦМЛ ім.М.Галицького Олександр Костирко:  «Добове моніторування ЕКГ по Холтеру є один із сучасних методів діагностики, що дозволяє в перебігу 24 годин записувати й аналізувати роботу серцево-судинної системи. Це дає можливість оцінити її діяльність під час звичного навантаження».

Це вже другий апарат придбаний для ніжинців за сприяння Олександра Кодоли. Минулого року таким апаратом, але менш потужним обладналив кабінет функціональної діагностики міської поліклініки. Він був придбаний за дольовій участі коштів, залучених Олександром Кодолою — 32 тис. грн., таку ж суму склали благодійні внески.

Допомога закладам охорони здоров’я – пріоритет у діяльності представника Ніжина у Верховній Раді України. За час його каденції на розвиток медицини Ніжина залучено 4, 6 мільйони гривень. Зокрема ці кошти спрямовувалися на ремонти медичних закладів та закупівлю для них сучасного медичного обладнання.