Шановні земляки, 72 роки тому у ці травневі дні відгриміли останні гарматні постріли найстрашнішої трагедії людства XX століття — Другої світової війни. Для нас з вами, нащадків і учасників тих трагічних подій, ці дні — особливі. Адже війна пройшла кривавим колесом по майже кожній нашій українській родині. Мільйони жертв, тисячі спалених і зруйнованих міст і сіл. Непозбувний біль у душі кожного, хто пережив ті страшні часи лихоліття 1939—1945 років.

IMG_5709-1024x702

Щороку 8 травня разом із усіма народами світу ми згадуємо ці трагічні часи і відзначаємо день початку миру на зораних сталлю та вогнем полях Європи. А наступного дня 9 травня ми віддаємо шану нашим воїнам-переможцям, та схиляємося у земному поклоні перед пам’яттю мільйонів земляків, що віддали своє життя за перемогу над нацистською чумою.

Дорогі брати і сестри, сьогодні в Україні, так само як і понад 70 років тому, знову гримлять вибухи, і знову гинуть наші воїни. Ми заплатили дуже велику ціну за те, щоб бути по справжньому вільними. І знову ми ставимо перед собою мету вистояти і перемогти. І ми це зробимо, адже з нами правда і з нами Бог. Нам чужого нам не треба, але й свого ми не віддамо!

Пам’ятаємо, перемагаємо! Слава Україні!

Народний депутат України Олександр Кодола