Народний депутат України Олександр Кодола завітав до Варвинської центральної районної лікарні та привітав з професійним святом медиків. Він наголосив, що підтримка медичних закладів — один з пріоритетних напрямків його роботи в окрузі. Щороку нардеп консультується з керівництвом усіх районних лікарень округу та вивчає потреби цих медичних закладів.

За сприяння Олександра Кодоли, лише для Варвинської центральної районної лікарні закуплено медичне обладнання та інструментарій, гінекологічне крісло, автомобіль. Так само закуплено інструментарій, медичне обладнання та велосипеди для ФАПів та амбулаторій Варвинського району.

Суттєвим питанням для лікарів нині є низька оплата їх праці. Варвинські медики звернулися до нардепа з письмовим проханням посприяти у вирішенні цієї ситуації. Звісно, що формуванням тарифів оплати праці лікарів опікується не народний депутат. Олександр Кодола каже, що все залежить від нової влади.

Загалом, для Варвинського району Олександром Кодолою було залучено майже 11 мільйонів гривень з держбюджету. З них 6 мільйонів витрачено на Варву та районні заклади, які знаходяться у Варві. Серед них і центральна районна лікарня.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли