Уранці у суботу, 17 жовтня, кандидат на посаду міського голови Ніжина, народний депутат України VIII скликання Олександр Кодола поспілкувався з людьми на Ніжинському ринку.

 Дощова погода зустрічі не завадила. Допомогла простора, а головне крита територія овочевого ринку. Люди дружнє спілкування не оминали, адже знають Олександра Кодолу, дехто й особисто, завдяки його плідній діяльності під час каденції народного депутата.  

 За словами Олександра Кодоли, подібні зустрічі, де треба дивитися людям в очі, йому проводити не соромно, бо добре знає і завжди допомагає розв’язувати проблеми ніжинців.

 — За плечима у мене та моєї команди лише реальні справи на користь громади, — зазначив Олександр Кодола. — Це зміни в ніжинській освіті, спорті, інфраструктурі, культурі і т. д. На які з держбюджету залучив 54 мільйони гривень. Ми працювали комплексно і на результат. Так у Ніжині з’явився басейн у НВК № 16 “Престиж”. Відремонтували пологовий, інші медзаклади. Закуповували нове медобладнання, як сучасний рентген апарат. У кожній школі Ніжина з’явився комп’ютерний клас. За моєю програмою у місті з’явилися більше півсотні дитячих і спортивних майданчиків. Упевнений, курс на позитивні зміни треба продовжувати. Для цього я зібрав досвідчену команду з якою йду у міську раду.

 Не кожного кандидата на посаду міського голови зустрінеш так просто у базарний день на ринку. Тому спілкування з людьми виявилося плідним на побажання та озвучені проблеми.

 Містяни жалілися на занедбану комунальну сферу, проблему бездомних тварин, яка роками не вирішується і тільки набирає масштабів. Люди також хочуть бачити активність місцевої влади під час введення “червоної зони” адаптивного карантину, щоби відстоювала інтереси людей у межах своїх повноважень. Турбує ніжинців і стан екології, якості харчових продуктів, води.

 Лунали на зібранні також слова щирої подяки Олександру Кодолі, побажання успіхів у подальшій діяльності.

— Ніжинці мають пишатися містом, де живуть, — сказав кандидат на посаду міського голови. — Я націлений працювати для цього. Я вірю в Ніжин та ніжинців!