Під час робочої поїздки до Ніжина 1 грудня народний депутат України Олександр Кодола разом з головою Чернігівської  ОДА Валерієм кулічем проінспектував продовження робіт по реконструкції єдиного в Ніжині басейну на базі НВК «Престиж» (гімназія №16).

Ще минулого року басейн мав би відновити роботу, народний депутат  залучив для цього усі необхідні ресурси — 3,8 мільйонів гривень. Але підрядна організація «Востокбудмонтаж», яка виграла тендер, не виконала роботи у повному обсязі і більша частина коштів повернулася до державного бюджету.

Тому цього року цей складний процес довелося запускати з самого початку. Але  проблема в тому, що тепер проект реконструкції коштує майже 6 мільйонів гривень. Здорожчення  відбулося через зростання мінімальної заробітної плати та вартості матеріалів.

“Це без перебільшення найбільш масштабний проект нашої команди в Ніжині. Цього року я вже залучив 1,7 мільйонів гривень для продовження ремонту. Наступного року я зроблю все, щоб реконструкція була завершена і ніжинці мали можливість користуватися цим басейном. Дякую тим, хто поруч, рухаємся далі”, — наголосив депутат, коментуючи результати поїздки

Також того дня Олександр Кодола побував на будівництві ще одного спортивного об’єкту, створення якого розпочалося за його ініціативи. Зараз біля міського стадіону в Ніжині розпочалися роботи із облаштування міні-футбольного поля із штучним покриттям. Вартість проекту складає 1 мільйон  390 тисяч гривень. Кошти на цей спортивний об’єкт були виділені за наполягання Олександра Кодоли.

На даний момент розрівнюється майданчик під майбутнє поле і завозяться необхідні матеріали.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли