IMG_8571

Народний депутат України Олександр Кодола на сесії Ніжинської міської ради поділився з громадою та депутатами своїми соціальними проектами, які будуть реалізовані в Ніжині цього року.

«Перш за все — це реконструкція та відновлення роботи єдиного в місті басейну в 16-й гімназії, а також та реконструкція її частини під дитячий садок, на ці кошти за моєю пропозицією буде виділено Урядом понад 4,5  млн. грн. з державного бюджету. Також мною заплановано встановлення в Ніжині 3 спортивних та 18 сучасних дитячих майданчиків європейського зразка», — розповів депутат про свої результати лобіювання перед Урядом інтересів ніжинської громади.

IMG_8586

Також під час зустрічі з ніжинцями депутат торкнувся і теми, яка зараз набула серйозного резонансу в місті — продаж приміщення міської школи мистецтв. Олександр Кодола взяв цю тему на свій депутатський контроль.

«Мною вже надіслані депутатські звернення до Генпрокуратури, Кабміну та обладміністрації щодо перевірки законності продажу будівлі і повернення її у власність громади міста. Дякую всім, хто долучився, відстоює це питання. Разом, ми не дамо нечистим на руку комерсантам наживатися на громаді міста», — прокоментував парламентар ситуацію із продажем приміщення дитячого закладу.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли