Таке завдання сьогодні ставить перед собою «НАРОДНИЙ ФРОНТ», розповів під час зустрічі з журналістами голова обласної партійної організації Партії, народний депутат України Олександр Кодола, коментуючи рішення зїзду Партії.

За словами депутата, Партія працювала в надскладних умовах, долаючи випробування, з якими ще не зустрічалася сучасна Україна.  Попри війну, окупацію частини території, втечу екс-президента і порожню скарбницю, Партії і її лідеру Арсенію Яценюку, який у найважчий час очолив Уряд, вдалося не тільки зберегти країну від розвалу.

Олександр Кодола зацитував слова Арсенія Яценюка: Ми довели всім, що здатні боротися і перемагати. І це заслуга всієї політичної команди «Народного фронту». Коли ми прийшли, на всю країну було 108 тисяч гривень на казначейському рахунку. Коли наш уряд пішов, на всю країну з іноземною валютою було 90 мільярдів гривень. Україна протягом всієї незалежності повністю сиділа на російській газовій голці. Коли ми змінили уряд, Україна вже не купувала жодного кубічного метра газу в Росії.

Олександр Кодола зауважив, що сьогодні Партія, належно оцінила усі уроки, які отримала за осанні роки, особливо з боку союзників від коаліції.

«Тому ми ставимо перед собою завдання закінчити усі реформи, які ми розпочали за останні роки і консолідовано, єдиним фронтом піти на президентські та парламентські вибори», — підкреслив депутат.

Прес-служба Чернігівської  обласної організації Партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»