В Безуглівці Ніжинського району в місцевому навчально-виховному комплексі урочисто відкрито оновлену їдальню.  Здавалося б рядова подія, але для НВК, для села вона має визначальне значення. Адже за останній рік на базі школи відкрився дитячий садок, відбувся капітальний ремонт їдальні, облаштовано внутрішні туалети. Сьогодні НВК, має умови, якими може похвалитися не кожна школа навіть у Чернігові.  Тому й гості на відкритті були поважні:  народний депутат України Олександр Кодола, голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч, голова Ніжинської РДА В’ячеслав Івашин та багато інших шанованих людей.

Безуглівський НВК — це один із найбільших проектів соціально-економічного розвитку в 209 окрузі, здійснених за безпосередньої участі Олександра Кодоли. Саме за його ініціативою у 2016—2017 роках було виділено 1 мільйон 400 тисяч гривень, на створення дитячого садка, а також 120 тисяч гривень на реконструкцію шкільної їдальні з державного бюджету. Також за сприяння народного депутата для малюків встановлено дитячий майданчик і виділено 50 тисяч на заміну крісел в місцевому будинку культури. В цілому сума залучених депутатом коштів для розвитку Безуглівки складає 1 мільйон 677 тисяч гривень.

«Місцеві мешанці понад 30 років чекали на відкриття дитячого садочка при сільській школі.  І от на 01 вересня 2017 року це стало можливим, для цього я залучив 1,4 млн грн з державного бюджету. Але роботи з осучаснення цього закладу ми продовжили. І от вже в разом з головою Чернігівської ОДА Валерієм Кулічем відкрили оновлену шкільну їдальню. Це черговий приклад позитивного результату співпраці різних гілок влади і місцевої громад. Я дуже радий, що мої зусилля не закінчилися таким чудовим результатом. Адже ми разом із моєю командою працюємо для того, щоби в моєму окрузі були найкращі навчальні заклади, а дітки в селах мали не гірші умови для навчання, ніж діти у містах», — сказав депутат у своєму вітальному слові.

Нагадаємо, що тільки 2017 року народним депутатом України Олександром Кодолою залучено на розвиток округу 35 мільйонів гривень.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли