Вже протягом двох років у Ніжині успішно реалізовується ініціатива народного депутата України Олександра Кодоли, щодо встановлення у місті дитячих і спортивних майданчиків, а також підтримки закладів освіти.

Під час своєї робочої поїздки до центру свого виборчого округу – міста Ніжина народний депутат завітав відразу в три дитсадки, де сьогодні вже отримана реальна допомога від депутата.

У четвер 30 листопада нардеп спершу відвідав дитячий навчально-виховний заклад №4 «Казочка», що на вулиці Овдіївській у мікрорайоні Фрунзівка. Тут цієї осені за його сприяння з’явився не тільки дитячий майданчик, але й мультимедійний проектор та музикальний центр.

Вихованці вітали почесного гостя патріотичними танцями та піснями, а директор закладу Ольга Гурська наголосила на важливості співпраці між дошкільною освітою і народними обранцями всіх рівнів. Слова вдячності за такий необхідний діткам подарунок висловив і батьківський комітет, а найголовніші учасники презентаційного заходу – вихованці садочку «Казочка» пообіцяли гратися на новому майданчику обережно і берегти його.

 Ще один візит Олександра Кодоли відбувся у садочку №25 «Зірочка», що на вулиці Прилуцькій. Заради урочистого відкриття нового ігрового містечка на території виховного закладу, ні батьки, ні дітлахи не злякалися холодної погоди. Навпаки вихованці «Зірочки» вийшли на вулицю і влаштували запальний флешмоб, радіючи омріяному майданчику. А майданчик був також не єдиним подарунком від депутата, на прохання адміністрації закладу, тут за сприяння Олександра Кодоли з’явилися мультимедійний проектор та електром’ясорубка.

А у п’ятницю 1 грудня депутат відвідав ДНЗ № 21 «Калинонька», де відбулася невелика урочиста зустріч представників влади, педагогічного колективу та добродійних організацій з нагоди відкриття на базі садочка групи вихідного дня для дітей із особливими потребами. Це пілотний проект на волонтерських засадах, до якого, окрім місцевої влади та благодійників, долучилися і міжнародні організації. Планується, що по суботам у цій групі  із дітками, які цього потребують працюватимуть, психологи, соціальні педагоги та інші фахівці.

Олександр Кодола не залишився осторонь від допомоги і цьому дитячому садку. Найближчими днями у садочку мають з’явитися комп’ютерне обладнання (ноутбуки) вартістю 50 тисяч гривень і комплекти меблів на 40 тисяч гривень, кошти на придбання  техніки і меблів виділено за його ініціативи із фонду  соціально-економічного розвитку.

Також депутат поставив перед собою і командою завдання вже наступного року залучити кошти для встановлення на базі садочку спеціалізованого дитячого майданчика.

– Як батько дитини дошкільного віку, я добре знаю що таке маленькі діти і яких умов вони потребують,  – зазначив Олександр Кодола. – Можливо у покоління сьогоднішніх батьків і не було таких майданчиків, проте мені приємно, що ми маємо можливість дати їх нашим дітям. Тому ставимо разом з моєю командою завдання забезпечити кожен навчальний заклад спортивним, або ігровим майданчиком. Адже найкраща інвестиція у майбутнє  – це інвестиція у наших дітей.

 Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли