Завдяки втручанню народного депутата України Олександра Кодоли Міністерство молоді та спорту України підвищить посадові оклади тренерам-викладачам.

“У вересні разом з тренерами Носівської ДЮСШ ми підняли проблему оплати праці оплати праці тренерів викладачів спортивних шкіл на державному рівні, у Верховній Раді України ми провели спільний  брифінг. Ми акцентували увагу на невідповідності у рівні заробітної плати між вчителями фізичної культури загальноосвітніх шкіл та тренерами-викладачами ДЮСШ. Я звернувся із запитом доопрацювати дане питання до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та до Міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова. На сьогоднішній день вже можна бачити результати нашої роботи. Міністерство молоді та спорту України дослухалося поданих пропозицій”, — зазначив Олександр Кодола.

        За сприяння політика був розроблений новий проект постанови Кабінету Міністрів «Про підвищення оплати праці тренерів-викладачів». Даний нормативно-правовий акт передбачає підвищення з 1 січня 2019 р. посадових окладів, визначених на основі Єдиної тарифної сітки на 10 %, тренерам-викладачам ДЮСШ за рахунок надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. Можна передбачити, що завдяки проекту урядового рішення, заробітна плата тренерів-викладачів орієнтовно зросте на 20%. Про це повідомляє офіційний сайт Міністерства молоді та спорту України. http://dsmsu.gov.ua/index/ua/material/40789?fbclid=IwAR0f9_fxTcBZ73n-Ht2t95XYhUVySTsjPcRQtQpOb0XZQbQrzARQR5eqJRY

       “Я можу вважати це нашою важливою  перемогою. Так, рівень оплати праці для даної категорії працівників повинен бути вищим. Але перші кроки у напрямку підвищення соціальних стандартів для тренерів зроблені. Варто звернути увагу ще і на те,  що саме від забезпечення належного рівня оплати праці цієї категорії працівників залежить не тільки виховання молодих спортсменів, а і розвиток фізичної культури та спорту загалом. І я впевнений, що саме це і  є важливою складовою здорової нації» — зазначив Олександр Кодола.

Додаток: відео брифінгу https://youtu.be/udlBoj3ZJVg

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли