Під час брифінгу у Верховній Раді України Олександр Кодола поділився радісною новиною. В Ніжині після грандіозної реконструкції відкривається єдиний у місті плавальний басейн. Він не працював майже двадцять років. 

“Уявіть собі в другому місті за чисельністю на Чернігівщині, в 70-тисячному Ніжині стільки часу не працював басейн. І саме з цим питанням у 2016 році до мен звернулася громада міста. За ці три роки я зробив усе, щоб цей басейн відновив свою роботу. За цей час я залучив на відновлення басейну з 9 мільйонів гривень. Я їх вибив з державного бюджету. Адже таких коштів не було ні у міста, ні в області”, — наголосив Олександр Кодола.

Депутат назвав завершення реконструкції спільною перемогою і громади міста, і будівельників, і міської ради.

“Я з приємністю повідомляю, що була проведена повна реконструкція, як з середини, так і зовні. Даху, фасадів, системи опалення, самої чаші басейну. Також встановили сучасне обладнання: фільтри, системи очищення води, хлорування. Також у басейні та душових підлога з підігрівом. Облаштували великий хол, сучасні роздягальні, душові кімнати”, — розповів депутат. 

На цього думку реконструкція басейну — це чергове свідчення того, як повинно розвиватися сучасне місто. Олександр Кодола подякував подякувати усім, хто долучився до цієї благородної справи, у першу чергу будівельникам,які виконували роботу, усій громаді, керівництву гімназії №16, на базі якої розташовано басейн, міській владі. 

“Це дійсно наша перемога!”, — наголосив парламентар. 

“Я хочу, щоб наші діти, діти міста Ніжина мали змогу відпочивати займатися плаванням в сучасному басейні. Я ставлю завдання перед міською владою, щоб усі діти міста мали можливість його відвідувати”, — підкреслив Олександр Кодола.

Також народний депутат підняв проблему приділення державою уваги розвитку спорту і розповів по кроки, які він разом із своєю командою та громадами здійснив для виправлення цієї ситуації у своєму окрузі.

“Ми добре підтягнули цю сферу, ми збудували декілька об’єктів сучасної спортивної інфраструктури. Зокрема збодували сучасне футбольне міні-поле із штучним покриттям на стадіоні “Спартак” в Ніжині. Зараз розпочинається будівництво ще одного футбольного поля для маленьких футболістів для дитячо-юнацької футбольної школи, Це було прохання батьків понад 300 вихованців цієї школи, і для цього я також залучив кошти державного бюджету. Ми встановили сучасний олімпійський відкритий ринг, аналогів якому немає на Чернігівщині, Зараз ми працюємо над будівництвом футбольних міні-полів у Носівці і на Срібному. Також для Срібного я залучив кошти для відновлення відновлення стадіону. Мій проект “Спортивна громада — здорова нація”  триває. Багато зроблено, але попереду ще більше роботи”, — наголосив нардеп.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли.