20399449_10207642870069524_108549868_oЗа сприяння народного депутата України Олександра Кодоли  у Ніжині цього року мають завершити реконструкцію плавального басейну, встановити сучасне міні-футбольне поле, великий дитячий ігровий комплекс, нові зупинові комплекси і дитячі майданчики. Цього року за поданням народного депутата Уряд виділів 7 мільйонів 311 тисяч гривень на соціально-економічний розвиток міста.

Про свою  роботу щодо лобіювання інтересів Ніжина Олександр Кодола, який представляє у Парламенті  209 виборчий округ, розповів депутатам та громадськості сьогодні під час чергової сесії Ніжинської міської ради, роботі якої він взяв участь.

Народний депутат розповів, що цього річ Уряд вже виділив на соціально-економічний розвиток 209 виборчого округу 20 мільйонів гривень.

«Я обіцяв, що і цього року продовжу системно працювати над залучення коштів у місто. На сьогодні Кабінет Міністрів України прийняв рішення про виділення 20 мільйонів гривень з фонду соціально економічного розвитку на наш 209 виборчий округ. Разом із громадськістю, міською радою ми визначили проекти,на які будуть направлені кошти. Загалом сума надходжень з фонду для Ніжина за всіма трьома траншами складає 7 мільйонів  311 тисяч гривень, для Ніжинського району —  4 мільйони 70 тисяч гривень», — повідомив Олександр Кодола.

Нардеп у своєму виступі коротко поінформував про основні об’єкти, які  будуть профінансовані у місті цього рокуі. Перш за все, це закінчення реконструкції плавального басейну на базі гімназії №16. Другий великий проект – будівництво міні-футбольного поля із штучним покриттям на вул. полковника Розумовського, 5. Вартість цього проекту  1мільйон 390 тисяч гривень. Третій проект — дитяче ігрове містечко на вул. Батюка вартістю 800 тисяч гривень.

Також цього року продовжиться реалізація проекту по встановленню дитячих та спортивних майданчиків. За пропозицією місцевої влади та підтримки депутата  в Ніжин надійдуть кошти для встановлення восьми зупинкових комплексів, (вартість одного комплексу 125 тисяч грн.). також продовжуватиметься програма із встановлення велопарковок у місті  на це виділено 180 тисяч гривень, та облаштування місць для відпочинку в сквері Чорнобильців на це теж виділено 180 тисяч гривень).

Не будуть забуті заклади освіти, медицини та культури. Передбачено  закупівлю медичного обладнання для Ніжинського пологового будинку  (185 тис. грн.), закупівля дитячих ліжок для міської лікарні (7, тис. грн.), закупівля печі  для випалення кераміки для міської стоматологічної лікарні (60 тис. грн.). Також виділено 249 тисяч на реконструкцію будівлі медичного коледжу.Для театру ім. Заньковецької виділено 150 тисяч гривень на закупівлю музичної апаратури.

Сума надходжень значна. Тому депутат у своєму виступі наголосив на необхідності раціонального використання кошті, під пильним контролем громадськості та міської влади. І обов’язково врахувати уроки минулого року.

«Ми не повинні допустити таких прорахунків, як минулого року, коли через недопрацювання. Тож дуже прошу поставитися відповідально до контролю за ефективністю використання коштів. Кожна гривня повинна бути використана раціонально з користю. Адже наше спільне завдання зробити Ніжин найкращим серед міст, якщо не в Україні, то в області», — наголосив народний депутат.