Народний депутат України Олександр Кодола зустрівся із колективом Чернігівського пологового будинку і передав медиками обладнання, яке було придбане за його сприяння з так званого «депутатського» фонду соціально-економічного розвитку.

Серед закупленого: операційний стіл, пристрій обігріву новонароджених, комплект фізіотерапевтичного обладнання на загальну суму 180 тисяч гривень. Це вже не перша допомога Чернігівському пологовому будинку у 2017 році. А в цілому за минулий рік для цього медичного закладу за сприяння депутата було закуплено обладнання на 370 тисяч гривень.

«У своїй депутатській діяльності я визначив приорітети - це підтримка сфери охорони здоровя та освіти. Адже нам потрібна здорова і освічена нація.  Тому значну увагу приділяю саме цим напрямкам, а особливо допомозі, пологовим будинкам. Ми підтримуємо і Ніжинський пологовий будинок у моєму окрузі і Чернігівський, який зараз обслуговує не тільки місто Чернігів, а майже половину області», — говорить депутат.

Тільки в 2017 році за ініціативи Олександра Кодоли виділені значні кошти для допомоги медичним закладам. Зокрема це дольова участь у закупівлі лінійного прискорювача для Чернігівського онкологічного диспансера, на це за сприяння народного депутата з фонду соціально-економічного розвитку в липні виділено 1 мільйон гривень. Це кошти на закінчення капітального ремонту Срібнянської центральної районної лікарні, на що було передбачено 540 тисяч гривень.

Також кошти фонду направлялися на  капітальний ремонт дитячого відділення Носівської центральної районної лікарні (700 тис. грн), капітальний ремонт дитячого санаторію “Пролісок” у Ніжинському районі (800 тисяч гривень), ремонт приміщення Ніжинського медичного коледжу (250 тисяч гривень), ремонт неврологічного відділення Ніжинської ЦРЛ (220 тисяч гривень), на закупівлю наборів обладнання для ендовідеохірургії для КЛПЗ «Ніжинський міський пологовий будинок» (185 тисяч гривень), на дольову участь в придбанні апарату УЗД для Ніжинської центральної районної лікарні (180 тисяч гривень), та закупівлю іншого важливого обладнання для медичної сфери.

Загалом за два останніх роки народному депутату на розвиток і підтримку медичної галузі на Чернігівщині вдалося залучити понад 6 мільйонів гривень.

В ході зустрічі з медиками народний депутат, який представляє фракцію «НАРОДНИЙ ФРОНТ», не оминув і питання законотворчої діяльності, особливо тих, що стосуються реформ та державної цілісності України. Зокрема зупинився на голосуванні за Закон України «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях», який отримав значний суспільний резонанс.

«Ухвалення 18 січня цього року законопроекту 7163 – це історичне рішення. Україна продемонструвала всьому світу чітку позицію: Росія –агресор. І ми не віддамо власні території і не піддамося на шантаж агресора. Ухвалення закону, яким РФ визнається агресором, а ОРДЛО і Крим. А український парламент довів, що здатний об’єднуватися та ставити національні інтереси над партійними. Водночас закон дасть змогу ефективніше, аніж це дозволяла «Антитерористична операція», протидіяти збройній агресії Російської Федерації і притягнути Росію до відповідальності через міжнародні суди», — розповів Олександр Кодола.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли