Уранці, 15 жовтня, кандидат на посаду міського голови Ніжина, народний депутат України VIII скликання Олександр Кодола зустрівся з колективами ніжинських установ та підприємств.

 Спершу відбулося спілкування зі співробітниками Ніжинської міської станції швидкої допомоги та Бюро технічної інвентаризації.

 Медичні працівники добре знають Олександра Кодолу, адже він неодноразово допомагав лікарням Ніжина, представляючи ніжинську громаду у Парламенті. Також знайомі з ним і співробітники Бюро технічної інвентаризації. Саме після їх звернення Олександр Кодола зареєстрував законопроєкт про будівельну амністію, що був проголосований і зараз приносить реальну користь сотням власників господарств по всій Україні.

 Кандидат на посаду міського голови подякував за віддану працю медикам, які перші реагують, коли у людей починаються проблеми із здоровʼям. Також слова вдячності Олександр Кодола висловив і працівникам БТІ, бо теж працюють з людьми, надають такі необхідні послуги.

 — Працюючи у Верховній Раді VІІІ скликання, я ніколи не забував про своїх земляків, — зауважив Олександр Кодола. — Наша команда вивчала всі звернення окремих ніжинців, колективів, організацій і реагувала конкретними рішеннями. Залучали кошти на розвиток медицини, освіти, спорту, культури у Ніжині. Загалом з держбюджету, за мою депутатську каденцію до Ніжина надійшло 54 мільйони гривень. На жаль, проблем у Ніжина не меншає, тому я прийняв рішення йти в мери. Моє основне завдання на посаді міського голови — створювати у Ніжині робочі місця. Без розвитку економіки не буде наповнення бюджету і змін в інших галузях життя громади, які місту просто життєво необхідні.

 Працівники станції швидкої допомоги звернулися до кандидата на посаду міського голови, щоби сприяв заміні дорожнього покриття біля станції. Адже швидка змушена долати глибокі вибоїни. До того ж на рівні міської ради треба нормувати захаращеність території навколо станції автівками. Їх власники кидають де прийдеться і загороджують дорогу.

Під час зустрічі зі співробітниками Ніжинського цегельного заводу Олександр Кодола зазначив, що й сам свого часу пропрацював вісім років на підприємстві, пройшовши шлях від учня наладчика до інженера:

 — Свого часу разом з командою допомагали Вашому підприємству отримати необхідну екологічну документацію, на видобування і т. д. Маю надію наша співпраця з цегельним заводом продовжиться. З боку міської влади треба підтримувати наявні підприємства, відкривати нові, створювати необхідний інвестиційний клімат.

 На зустрічі виступив і кандидат в депутати Чернігівської обласної ради, депутат обласної  ради Андрій Віротченко. Він розповів про програмні засади партії “ЗА МАЙБУТНЄ”, а також зазначив, що для змін на місцях потрібні досвідчені менеджери, які вже показали свою ефективність.

 Співробітники ТОВ “Науково-виробниче підприємство “МЕТЕКОЛ” цього дня також ознайомилися з короткою біографією та планами Олександра Кодоли на посаді міського голови Ніжина.

 Їх хвилювало питання відсутності чіткого графіку руху громадського транспорту у віддалених мікрорайонах. Адже доїхати додому з роботи стає випробуванням. Після 18:00 деякі маршрути ходять як заманеться.  

 Також до Олександра Кодоли звернулися з проханням підтримувати позашкілля. Аби діти мали можливість відвідувати гуртки м, які б допомагали розвивати дітей  та заповнювати з користю їх дозвілля.

 — Я зі своєю командою кандидатів до Ніжинської міської та районної рад, а також Чернігівської обласної виступаємо за успішне майбутнє Ніжина. Для його досягнення у нас є воля, досвід і знання, — запевнив Олександр Кодола.