Народний депутат України Олександр Кодола в рамках робочої поїздки до Носівського району зустрівся із жителями сіл Хотинівка та Лихачів, які входять до Мринсько обєднаної територіальної громади. Та й привід для цих зустрічей був приємний. Минулого року за прияння народного депутата дитячий садочок у Хотинівці оновив меблі на 45 тисяч гривень. Такої уваги у невеличкому дошкільному закладі не знали, а тут не тільки отримали такий чудовий подарунок, але й зустрілися із народним депутатом.  Сьогодні до дитячого садочку у селі ходять 19 діток. Талановита малеча порадувала гостей та батьків чудовими концертними номерами.

У Лихачеві Олександр Кодола провів зустріч із жителями села у місцевій школі. Минулого року за сприяння народного депутата неподалік школи з`явився новенький сучасний дитячий майданчик. Тож розмова розмова почалася із звіту депутата про зроблене. Зокрема із 20 мільйона гривень залучених депутатом в округ з фонду соціально-економічного розвитку — значна частина надійшло саме до Носівського району.

“2016 рік я обрав для себе пріоритетом допомогу нашим дітям і багато уваги зосередив саме на реалізації  проектів для підростаючого покоління: допомозі школам сучасним обладнанням, встановленню дитячих та спортивних майданчиків, ремонті та реконструкції дитячих садків.  Зокрема 2016 році за рахунок коштів, залучених на соціально-економічний розвиток мого виборчого округу, нам вдалося замінити вікна у садочку в с. Мрин, та провести ремонт дитсадка у Носівці. Встановити в районі вісім дитячих та спортивних майданчиків. Допомогти в закупівлі інструментів для музичної школи та районного Будинку культури. Надати сучасне комп'ютерне обладнанням усім школам Носівки ,а школах №3 та №4  навіть встановити сучасні комп'ютерні класи. А всього минулого року мені вдалося залучити на розвиток Носівського району 4 мільйони гривень”, — розповів депутат...

Олександр Кодола запевнив, що і 2017 року він продовжуватиме цей напрямок своєї діяльності.

Також народний депутат обговорив із селянами нагальні проблеми. Зокрема мова йшла про необхідність ремонту дороги, яка поєднує розташовані поряд Хотинівку та Лихачів. Це значні капітоловкладення, але вони б значно покращили життя у селах. Олександр Кодола, пообіцяв взяти це питання під свій депутатський контроль і в міру можливостей сприяти його вирішенню.