У четвер, 22 жовтня, кандидат на посаду міського голови, народний депутат України VIII скликання Олександр Кодола зустрівся з мешканцями мікрорайону вулиці Незалежності. 

Як і годиться, невимушене спілкування відбулося на свіжому повітрі з дотриманням необхідних карантинних заходів.

Олександр Кодола розповів присутнім, що вдалося зробити у Ніжині за час його каденції у Верховній Раді:

— Всі роки у парламенті  я не забував про Ніжин та його мешканців. Активно вирішував проблеми громади. Для змін у медицині, освіті, спорті культурі Ніжина з держбюджету залучив 54 мільйони гривень. Жоден нардеп, чи мер, таких коштів сюди не заводив. У медичних закладах Ніжина відбулися ремонти, наймасштабніший у Ніжинському пологовому. З'явилося необхідне обладнання, приміром, рентгенапарат. Кожна школа Ніжина отримала комп'ютерний клас. Для дітей міста запрацював басейн у НВК № 16 “Престиж”. Центр Ніжина прикрасив пішохідний фонтан. Все це та багато іншого вже сьогодні є у Ніжині, незважаючи на те буде Кодола мером, депутатом, чи президентом. 

Щоби продовжити, започатковані ним, зміни на краще у Ніжині, Кодола балотується у мери  від партії “ЗА МАЙБУТНЄ”. Також веде за собою вольову і досвідчену команду. Частину якої він представив на заході. 

Це кандидати до Ніжинської міської і районної рад та Чернігівської обласної ради Андрій Віротченко, Леся Вертелецька, Іван Уткін, Віктор Литовченко, Наталія Радченко, Олена Нікитенко. 

Андрій Віротченко звернув увагу на особливість політсили “ЗА МАЙБУТНЄ”, яка формується знизу до верху, без вождів, не з Києва, а на місцях. Тому в пріоритеті у кандидатів від партії — результативна праця для своїх громад. 

— Я йду до Ніжинської районної ради, щоби відстоювати інтереси села, — сказала Леся Вертелецька. — Щоб там була якісна інфраструктура, інтернет. Селяни отримували достойну орендну плату за свої земельні паї.

Присутні охоче спілкувалися з кандидатом на посаду міського голови Ніжина та кандидатами в депутати, зокрема ділились проблемами. Нарікали на погану роботу правоохоронних органів, високі тарифи, комунальні негаразди. Жителі вулиці Афганців розповіли, що вже понад 20 років там ніяк не підключать світло. Пенсіонери жалілися на занедбану медицину у місті.

— Настав час засукати рукава і працювати, бо проблеми в Ніжині тільки множаться, — резюмував Олександр Кодола. — Я маю досвід на всіх рівнях влади, а головне реальні плоди своєї роботи. До того ж, мені та моїй команді не звикати працювати на благо ніжинців.