Народний депутат України, керівник групи з міжпарламентських зв'язків з Латвійською Республікою Олександр Кодола, виступаючи з трибуни Парламенту, дав високу оцінку налагодженню дружніх та ділових стосунків із цією країною Балтії.

 

«Латвія  послідовно підтримує інтереси України, як у нашому євроінтеграційному русі, так і в процесі проведення реформ у нашій державі», — наголосив депутат у своєму виступі.

Нардеп також розповів про нещодавній візит української делегації у складі депутатів, експертів, та представників місцевого самоврядування до Латвії, яка вивчала досвід цієї країни та інших країн Центральної та Східної Європи щодо запровадження енергоефективних  та «зелених» технологій.

Олександр Кодола подякував Посольству України в Латвійській Республіці за високий організаторський рівень під час підготовки та проведення візити.

Водночас парламентар звернув увагу Міністерства закордонних справ України на важливість призначення Надзвичайного і Повноважного Посла України в Латвійській Республіці найближчим часом, оскільки вже досить довгий термін українського посла в цій країні не має.

«Я думаю, що той високий рівень взаємної підтримки і довіри, що склався між нашими країнами, має бути тільки зміцнений і збережений», — наголосив депутат.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли