3 грудня в Національній філармонії України відбулися урочистості з нагоди 100-річчя Проголошення Латвійської Республіки. На запрошення посла Латвійської Республіки в Україні Юріса Пойканса до святкових заходів долучився народний депутат України Олександр Кодола, який є керівником групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв'язків з Латвією.

Вітаючи зовнішньополітичні здобутки Латвійської держави на сучасному етапі, Олександр Кодола висловив переконання, що ці досягнення відкриють нові перспективи для подальшого плідного розвитку українсько-латвійської взаємодії в усіх сферах співробітництва.

«Україну та Латвію об'єднує багато спільного: історія, погляди, культура,  але перш за все — незмінне прагнення та рішучість наших народів захищати свою свободу. Я щиро радий, що сьогодні саме Латвія стала вірним супутником України на шляху до Європейського дому. Для нас ця держава — прекрасний приклад того, як може розвиватися країна в дружній європейській родині. Я впевнений, що українсько-латвійські відносини дружби та партнерства, побудовані на основі взаємної поваги, будуть й надалі  зміцнюватися», - зазначив Олександр Кодола у вітальному слові.

Парламентар від свого імені та від імені групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв'язків з Латвійською Республікою подякував  народу Латвії за допомогу на міжнародній арені, яку він надає сьогодні нашій державі.

«Від щирого серця хочу побажати латвійському народові благополуччя та процвітання. Нехай небо буде мирним, а люди — щасливими! Нехай і надалі міцніє україно-латвійська дружба!» — підкреслив Олександр Кодола.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли