Латвійська Республіка святкує 100-річчя проголошення незалежності.
Урочистості відбулись у Почесному консульстві Латвійської Республіки в м. Чернігові. Приєднався до святкувань і  народний депутат України Олександр Кодола, який є головою депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв'язків з Латвійською Республікою
Свято відбулось за сприяння справжніх друзів України та Латвії — надзвичайного та повноважного Посла Латвійської Республіки в Україні Юріса Пойканса і Почесного консула Латвійської Республіки в Чернігові та Чернігівській області Олени Вишнякової.
У своєму вітальному слові Олександр Кодола звернув увагу на те, що Латвійська Республіка є не лише стратегічним партнером України, але й близьким другом, підтримка якого має важливе  значення у вирішенні більшості питань порядку денного нашої держави.
«Україну та Латвію об'єднує багато спільного: історія, погляди, культура,  але перш за все — незмінне прагнення та рішучість наших народів захищати свою свободу. Я щиро радий, що сьогодні саме Латвія стала вірним супутником і провідником України на шляху до Європейського дому. Для нас ця держава — прекрасний приклад того, як може розвиватися країна в дружній європейській родині. Здобутки Латвійської республіки – це надихаючий приклад для України!
У нас із Латвією було спільне минуле і я переконаний, що ми матимемо спільне європейське майбутнє!» — підкреслив Олександр Кодола.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли