«Скористайтесь шансом за половину вартості побудувати сучасні спортивні майданчики у себе в громадах», — звернувся народний депутат України Олександр Кодола до представників громад свого виборчого округу

Така можливість з`явилася завдяки програмі Міністерства молоді та спорту розвитку спортивної інфраструктури.

На 2019 рік в бюджеті Міністерства передбачено 600 мільйонів гривень субвенцій регіонам на розвиток саме спортивної інфраструктури.

Напрями спрямування передбачають: 200 млн. грн. на створення нових та будівельно-ремонтні роботи існуючих палаців спорту; 200 млн. грн. на будівництво нових, реконструкцію та капітальний ремонт існуючих спортивних басейнів; 200 млн. грн. — на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту. Умови надання державної субвенції передбачають пропорційне співфінансування з громадами.

Народний депутат України Олександр Кодола закликав місцеві громади активніше долучатися до програми Міністерства молоді і спорту та подавати заявки для участі у програмі фінансування.

“Якщо місцеві громади хочуть розвивати спортивну інфраструктуру на територіях  - зволікати неприпустимо. На отримання державних субвенцій по всім напрямкам претендують громади з усієї України”, — вважає депутат.

«Програми Міністерства молоді та спорту відкривають нові можливості для створення сучасних спортивних об'єктів. І нам необхідно об'єднуватися та спільно працювати над розвитком  спорту на місцях. Саме тому я буду лобіювати запропоновані пропозиції від громад мого мого округу перед міністерством. Адже це є добра можливість для відновлення та розбудови спортивної інфраструктури. Більше того – це є найкращими інвестиціями в здорову націю, в успішне спортивне майбутнє та у розвиток сильної, могутньої громади», — підкреслив Олександр Кодола.

Нагадаємо, що минулого тижня Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов побував разом із народним депутатом Олександром Кодолою у Ніжині, де оглянув спортивні об’єкти — футбольне міні-поле із штучним покриттям та олімпійський ринг під відкритим небом, що з’явилися в місті завдяки співпраці команди Олександра Кодоли та громади Ніжина.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли