Народний депутат України Олександр Кодола вважає, що сьогодні членам парламентської коаліції вдалося подолати політичну кризу, зберегти демократичну коаліцію і переформатувати Уряд. Про це йшла розмова під час зустрічі із журналістами Чернігвщини.

193707

На думку Олександра Кодоли, добровільна відставка уряду, крок на який пішов Арсеній Яценюк, — єдиний вихід із штучно створеної політичної кризи в парламенті.  Ціною своєї відставки Яценюк зірвав спроби дестабілізації ВР, і цілої державної влади. Політична афера для призначення позачергових виборів (парламентських і президентських), — які б розвалили країну,  — провалилася.

«Яценюк перший прем’єр в Україні, який добровільно передав владу, при тому, що його партія залишається в коаліції. Це рішення ухвалене для швидшого подолання штучної кризи, — яку разом створили безвідповідальні популісти всередині коаліції , та політики, які відверто грають на руку Кремлю. Тобто пропагандистська кампанія, направлена на руйнування інтересів держави, — провалилася. І тепер наше головне завдання, щоб реформи, поступ до відродження економіки та подолання корупції продовжувалися. Від цього залежить існування нашої держави», — вважає політик.

Олександр Кодола зазначив, що пропри різку критику, представників опозиції та парламентських популістів, Народний фронт залишається в опозиції

«Ми — відповідальна політична сила. «Народний фронт» є найдисциплінованішою фракцією ВР з чіткою про європейською позицією і принципами роботи. Ми не могли, як деякі показово «гримнути дверима» і піти в опозицію. Ми розуміємо, що необхідно продовжувати реформи. Згаяно і так занадто багато часу, треба його надолужувати і працювати», — наголосив Олександр Кодола.

 

Іван Яковина, спеціально для УН