14438914_1144208815671943_754678508_o

На брифінгу у Верховній Раді України народний депутат Олександр Кодола закликав підтримати Ніжин у конкурсі «7 чудес України. Історичні міста та містечка».

Як відомо, цього разу у конкурсі, започаткованому фондом «Рідна країна», змагаються за звання найцікавішого, невеликі міста із усіх областей України. Зокрема серед кількох претендентів до участі у конкурсі на Чернігівщині було обрано Ніжин — центр виборчого округу Олександра Кодоли. Древнє, колоритне, надзвичайно цікаве місто з унікальним архітектурним ансамблем та величезним культурним і історичним надбанням. Сьогодні Ніжин є реальним претендентом на перемогу у конкурсі, займаючи 6 місце за кількістю голосів.

«Ніжину може здивувати навіть вибагливого туриста. Мало знайдеться міст в Україні, де так сплелися історія і традиції кількох національностей. Ніде, окрім Ніжина, ви не побачите такого унікального музею як поштова станція. У якому місті є ще така унікальна пішохідна зона, як Гоголівська вулиця? Який ще університет України може похвалитися такою історією, випускниками і культурним надбанням, як університет імені Гоголя? І це, не кажучи, про наш місцевий бренд, якому сотні років – знаменитий ніжинський огірок. Достоїнства Ніжина можна перераховувати довго. Але я рекомендую усім, приїхати до Ніжина,  побачити і відчути все це особисто. Я вважаю участь міста у такому відомому конкурсі підніме до нього інтерес у ЗМІ, і надасть Ніжину серйозний поштовх у розвитку туристичної галузі і покращання життя його мешканців», — підкреслив Олександр Кодола.

Надаємо, що голосування за найцікавіші історичні міста та містечка відбувається на сайті 7 чудес України до 7 листопада. Проголосувати необхідно на сайті «7 чудес України» http://7chudes.in.ua/opytuvannya-2016/.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли