У п’ятницю, 23 жовтня, кандидат на посаду міського голови Ніжина, народний депутат VIII скликання зустрівся з працівниками ніжинських підприємств та установ. 

Зібрання пройшли з дотриманням необхідних карантинних заходів.

Перша робоча зустріч відбулася на Ніжинському механічному заводі, який надає робочі місця сімдесяти ніжинцям. Свого часу Олександр Кодола й сам пропрацював вісім років на підприємстві, пройшовши шлях від учня наладчика до інженера. Він переконаний, що таких підприємств як Ніжинський мехзавод у місті  має бути більше. Їм необхідна підтримка з боку міської влади:

— Нині ніжинська промисловість майже не працює, — зазначив кандидат на посаду міського голови. — Міська влада, на жаль, не підтримує розвиток та створення таких підприємств, як ваше. Економіка Ніжина має запрацювати. Адже коли буде робота, надходження до бюджету, зможемо вирішити інші проблеми міста, які лише множаться. Під час каденції народного депутата я залучив 54 мільйони гривень для ніжинської освіти, медицини, спорту, культури. Ми відремонтували медзаклади Ніжина закупили необхідну апаратуру, у Ніжинському НВК № 16 “Престиж” відремонтували єдиний у Ніжині басейн. Встановили більше півсотні дитячих та спортивних майданчиків. 

Працівники Ніжинського механічного заводу звернулися до кандидата на посаду міського голови з проханням впливати на комунальні тарифи в Ніжині, адже вони одні з найбільших в України. Коли якість послуг залишає бажати кращого. Також люди хочуть аби у Ніжині діяли програми з утеплення будинків. А міська влада запровадила зрозумілу систему прийому громадян. 

На зустрічі з колективом Управління Держгеокадастру у Ніжинському районі Олександр Кодола поділився планами щодо розвитку міста:

— Залучатиму до Ніжина державні, приватні та закордонні інвестиції. Я добре знайомий з багатьма українськими бізнесменами, яких привозитиму до Ніжина. Також маю зв'язки з латвійськими підприємцями, які зацікавлені розвивати у нашому регіоні деревообробну та торфорозвідувальну галузь.  

Також Олександр Кодола розповів про політичну партію “ЗА МАЙБУТНЄ” від якої йде в мери Ніжина та свою команду, що об'єднала  представників різних галузей зі знаннями та реальними досягненнями. 

Співробітники управління звернули увагу  на проблеми, що їх хвилюють. Зокрема відсутність сучасних зон відпочинку у місті. Також стан річки Остер, яку роками не чистять, інших ніжинських водойм. Необхідно, на думку людей, і провести благоустрій набережної водної артерії Ніжина. Також приділяти увагу програмам соціальної підтримки населення. 

-Я показав як умію працювати, — зазначив Олександр Кодола. — Хочу продовжити роботу для нашого міста. Настав час наводити порядок і показувати реальні результати.