Народний депутат України Олександр Кодола сьогодні під час виступу з трибуни Верховної Ради, зазначив, що доручення Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо відновлення гарячого водопостачання в українських містах не виконується.

«Рівно місяць тому під час години запитань до уряду я звертався до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з питання гарячого водопостачання в містах нашої держави. Після цього Володимир Гройсман дав доручення, щоб гаряче водопостачання для українців було забезпечено. На жаль сьогодні можна констатувати, що доручення Прем’єр-міністра в нашій країні не виконуються, зокрема на Чернігівщині у всіх містах гаряча вода у кранах квартир відсутня. В Чернігові після доручення Гройсмана гаряча вода з’явилася рівно на тиждень. І сьогодні її також не має. Саме тому я ще раз звертаюся до Уряду, персонально до Прем’єр-міністра України, щоб разом із місцевою владою, відновити гаряче водопостачання в домівках українців», — наголосив депутат.

Також у своєму виступі Олександр Кодола звернув увагу Міністерства оборони і Кабінету Міністрів України на ситуацію із ДП «Ніжинський ремонтний завод інженерного озброєння».

«Майже півтора року працівники підприємства вже півтора роки не отримують заробітну плату. Завод фактично знаходиться в стадії банкрутства. Останнє замовлення, яке підприємство виконувала для Міністерства оборони було більше року тому. Але до цього часу Міноборони не розрахувалося із заводом за виконання замовлення на суму майже півтора мільйони гривень. Більше того за парканом цього підприємства буквально у польових умовах Міністерство оборони облаштовує ремонт військової техніки. Саме тому виникає запитання чому військове підприємство яке є унікальним не використовується на повну потужність, а натомість міністерство оборони намагається виконувати ті ж  роботи фактично в полі.  Звертаю увагу на це Міністра оборони  України і прошу відновити роботу Ніжинського ремонтного заводу інженерного озброєння», — зазначив парламентар.