Народний депутат України прокоментував сьогодні в ефірі каналу NEWSONE висловлювання деяких експертів Міжнародного валютного фонду про необхідність скасування мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення в Україні.

На думку народного депутата сьогодні це питання передчасне.

«Сьогодні в суспільстві існують різні думки щодо продажу земель. Нам необхідне серйозне, чесне громадське обговорення земельної реформи», — наголосив депутат.

Олександр Кодола вважає, що до цього питання треба підходити виважено.

«Ми спочатку повинні підготувати прозорий і чесний ринок землі. Тому питання продажу земель сьогодні — передчасне», — вважає парламентар.

Що ж стосується позиції деяких експертів МВФ, то на переконання депутата, з Міжнародним валютним фондом треба вести діалог, перш за все, з позицій державних інтересів України та її народу.

Олександр Кодола переконаний, що сьогодні реформа ринку землі назріла. Перш за все її потребують українці, які самостійно не можуть обробляти свої земельні паї. Однак питання мораторію продажу землі сьогодні підняли на щит популісти, які намагаються заробити собі політичні девіденди замість того, щоб виважено підійти до вирішення цього питання в інтересах українського народу.