Народний депутат України Олександр Кодола привітав ніжинців із відновленням багатоквартирного житлового будівництва. 10 березня під час робочої поїздки до Ніжина народний депутат взяв участь у закладанні меморіальної капсули у фундамент нового житлового будинку.

20160310_102720

«Сьогодні ми заклали меморіальну капсулу на місці, де через деякий час виросте великий житловий будинок. Цієї події Ніжин чекав декілька років. Це означає, що життя в місті продовжує розвиватися, місто стає привабливим для інвесторів, які готові вкладати кошти в його розвиток. Це будівництво означає не тільки появу нових квартир в Ніжині, це є ознакою того, що в місті з’являться нові робочі місця, і не тільки на цьому будівництві, це нові замовлення для Ніжинського цегельного заводу, продукція якого і буде основною під час будівництва», — зазначив народний депутат, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства.

Олександр Кодола побажав ніжинцям, щоб у їх місті невдовзі з’явилися нові квартали та вулиці багатоквартирних будинків. «Для цього нам усім, і в першу чергу місцевій владі, треба постаратися, щоб місто стало привабливим для інвесторів, щоб Ніжин показав своїм прикладом, що невеликі міста теж можуть бути привабливими та розвиненим в економічному плані», — наголосив парламентар.

Також Олександр Кодола разом з головою Чернігівської обладміністрації Валерієм Кулічем та Ніжинським міським головою Анатолієм Лінником відвідали Ніжинську гімназію №16, де із представниками адміністрації навчального закладу обговорили перспективи реконструкції та відновлення роботи єдиного в місті плавального басейну, який не працює вже 12 років.

«Це один із перспективних планів над яким ми будемо спільно працювати з обласною державною адміністрацією та міською радою. Важко говорити про перспективи побудови нового басейну в місті, невідомо наскільки інвестори зацікавляться таким комерційним проектом, але ми можемо реконструювати басейн, який вже існує на базі гімназії. Я вважаю, що таке місто як Ніжин повинно мати свій плавальний басейн. Це соціальний проект для жителів всього міста, басейн потрібен для лікування, для вагітних жінок, для навчання плаванню школярів» — підкреслив Олександр Кодола.

20160310_103815

Також народний депутат, керівники області та міста побували біля ще одного об’єкту – колишнього дитячого садка в Третьому мікрорайоні, який знаходиться неподалік новобудови і гімназії. В цьому мікрорайоні проживають 4 тисячі людей, і проблема дитячих дошкільних закладів є досить актуальною. Однак переданий багато років тому в оренду горе-комерсантам дитсадок був ними  повністю занедбаний. Сьогодні міська влада вже розробляє план його відновлення і звертається до Олександра Кодоли та Валерія Куліча за допомогою в реалізації цього важливого для жителів міста проекту.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли