Роботи з реконструкції єдиного в Ніжині плавального басейну на базі НВК №16 “Престиж” виходять на фінішну дистанцію. Ще в приміщенні басейну, в роздягальнях та технічних кімнатах тривають внутріші оздоблювальні роботи, але в самому басейні вже хлюпоче залита для випробування вода. І саме цей об’єкт постійно знаходиться в зоні уваги народного депутата України Олександра Кодоли. Депутат тримає на особистому контролі хід ремонтних робіт, і не тільки тому, що це його головний об'єкт в місті і на ремонт басейну він залучив, найбільшу суму коштів, сьогодні вона складає майже 8,5 мільйонів гривень, але тому, що громада міста повинна мати басейн, в якому будуть навчатися плавати і оздоровлюватися юні ніжинці.

Про це Олександр Кодола говорив під час зустрічі з заступником Ніжинського міського голови Ігорем Алєксєєнком, начальником міського управління освіти Станіславом Кропив’янським та директором навчального закладу Валентиною Градобик в приміщенні басейну, де наразі тривають ремонтні роботи. Депутат завітав до НВК під час свого робочого візиту до Ніжина 25 жовтня.

“Сьогодні ми бачимо, що наш проект, до якого доклали багато сил і наша команда, і керівництво міста, і працівники НВК, і за великим рахунком уся наша ніжинська громада, вийшли на завершальну пряму, і вже через невеликий проміжок часу ремонтні роботи будуть завершені. Цього з 90х років чекає уся наша громада. Басейн не працював понад 20 років. У міста не було своїх можливостей його відновити. Тому я залучив фінансування з державного бюджету. 70-тисячне місто нарешті отримає оновлений басейн”, — поділився враженнями народний депутат.

Сьогодні дуже важливо, щоб усі роботи були виконані дуже якісно, адже це ми робимо для наших ніжинських дітей, підкреслює Олександр Кодола.

Оновлений басейн вже навіть виглядає по іншому. Працівники Укрсівербуду утеплили і пофарбували сіре облицювання басейну в світлі яскраві кольори, які навіть в похмурий осінній день радували яскравими, блакитними, жовтими, бірюзовими відтінками.

Візит депутата до НВК “Престиж була пов’язана ще з однією приємною подією в житті закладу. Депутат привітав з перемогою спортивну команду закладу, яка виборола перше місце в започаткованих ним загальноміських змаганнях “Спортивний Ніжин — здорова нація”, фінал яких відбувся 13 жовтня, і отримала головний приз 150 тисяч гривень.

В актовому залі вітали переможців та гостей свята.

“Сьогодні НВК “Престиж” дійсно відповідає своїй назві. Адже це школа справжніх переможців.”, — такими словами Олександр Кодола звернувся до переможців змагань.

Народний депутат пообіцяв, що змагання “Спортивний Ніжин — здорова нація” буде продовжено наступного року, і можливо вони вийдуть на новий всеукраїнський рівень.

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли