Сили та засоби Державної спеціальної служби транспорту у складі Сил оборони України продовжують виконувати поставлені завдання.

Інженерно-саперні підрозділи Держспецтрансслужби проводять обстеження та розмінування звільнених територій.

За минулі дві доби групи оглянули 132 км залізниці від станції Ніжин в напрямку станції Прилуки та станції Чернігів. Виявили та знешкодили 116 вибухонебезпечних предметів.

Сапери працюють по максимуму — від сходу до заходу сонця. Треба якомога швидше запустити рух потягів до населених пунктів на півночі та сході країни.

Решта підрозділів виконують поставлені завдання на визначених напрямках та рубіжах оборони. Бойовий дух та люта ненависть до ворога у воїнів на належному рівні. Вони мужньо й стійко боронять українську землю.

Звертаємось до громадян України!

У випадку виявлення вибухонебезпечних або інших підозрілих предметів, пристроїв — не рухати та не перевіряти їх самостійно. Відійти на безпечну відстань та повідомити про знахідку найближчим представникам правоохоронних органів або Державної служби України з надзвичайних ситуацій, або Збройних Сил України, або у месенджер сторінки Держспецтрансслужби у ФБ.

Разом переможемо!

Слава Україні! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦

ДЕРЖАВНА СПЕЦІАЛЬНА СЛУЖБА ТРАНСПОРТУ