Роботи у працівників 16-ої Державної пожежно-рятувальної частини 4-го Державного пожежно-рятувального загону управління Держслужби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області вистачає завжди – то пожежа, то ДТП, то просто якась надзвичайна ситуація.

За минулий тиждень ніжинські рятівники здійснили 16 виїздів на місця пригод. Причому за однією і тією ж адресою виїжджали двічі протягом кількох останніх днів: на вул. Московській, 45 горів нежитловий будинок.

Рятувальники впевнені: в обох випадках це підпал, оскільки всередині споруди було знайдено факели.

З першого разу здійснити свій намір зловмисникам не вдалося: пожежа не встигла суттєво пошкодити будинок – завадили рятувальники. Вдруге, зі слів фахівців, підпалювали вже з розрахунком – щоб нанести ще більші пошкодження. Але рятувальники і цього разу встигли «відбити» споруду у вогню. Фахівці не сумніваються: буде і третя спроба знищити будинок, адже комусь дуже хочеться досягти мети. 

Як виявилося, власник даної споруди живе за кордоном. Тривалий час на будинку висіло величезне оголошення про те, що житло здається в оренду.

Правдоподібною виглядає наступна версія: користуючись нагодою, хтось хоче захопити ласий шматочок землі на центральній вулиці Ніжина.

 Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото автора та  з сайту ГУ ДСНС України у Чернігівській області