Як вже повідомляв сайт «УН», сьогодні, 26 жовтня, у Ніжині з робочим візитом побував голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус.

Подивившись, як можна реконструювати будівлю колишнього дитсадка на вул. Шевченка, 97 Е, очільник області завітав до КНП «Ніжинська центральна міська лікарня ім. М. Галицького», де ознайомився з організацією роботи медзакладу та станом ремонту приймального відділення.

Участь у даному заході взяв перший заступник Ніжинського міського голови Федір Вовченко.

Керівник міської лікарні Олександр Костирко провів невелику екскурсію приймально-діагностичним відділенням, де ведеться ремонт у рамках «Великого будівництва».

«Ремонт потрібно зробити так, як у себе вдома», — підкреслив голова ОДА.

«Я вже вдруге  інспектую роботу у даному медзакладі. Вперше було чимало зауважень. Більшість з них на даний час усунуто. Безбар’єрність, тобто доступність всіх верств населення, зокрема, людей з обмеженими можливостями, до медичних послуг – це головний принцип, яким потрібно керуватись у ході робіт», – зауважив очільник області.

На запитання журналістів, яка ситуація з вакцинацією на Чернігівщині, В. Чаус розповів: «Наразі у нас 22% вакцинованих. Це замало. Не секрет, що ми на порозі «червоної» зони. Моє особисте переконання – тільки колективний імунітет зможе нам допомогти перебороти коронавірусну хворобу. Всім нам потрібно працювати у даному напрямку».

У ході зустрічі гендиректор міської лікарні О. Костирко повідомив гарну новину: саме сьогодні, на черговій сесії Ніжинської міської ради, прийнято рішення про виділення медзакладу 1 млн. 180 тис. грн. на підключення електромережі для підключення нового обладнання. А загалом, підкреслив Олександр Михайлович, міська рада на чолі з Олександром Кодолою приділяє багато уваги розвитку медичної сфери у Ніжині та міської лікарні, зокрема.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото автора