12 квітня відбулась робоча зустріч міського голови Ніжина Олександра Кодоли з особовим складом батальйону тероборони. На зустрічі були присутні секретар міської ради Юрій Хоменко та заступник міського голови Сергій Смага.

Олександр Кодола розпочав зі слів вдячності: «Дякую вам за службу, яку ви несете, за захист нашого міста, нашої області та держави. Завдяки ЗСУ, наше місто вистояло, ворог не зайшов на нашу землю».

На період воєнного стану в Україні діють військово-цивільні адміністрації, чий обов’язок та завдання — координація військових. Міська влада займається життєзабезпеченням міста, а також сприяє вирішенню тих питань, з якими до нас звертаються військові, допомагає у забезпеченні військових харчуванням і створенням комфортніших побутових умов.

Тому Олександр Кодола ініціював зустріч, яка відбулася у форматі «питання — відповідь», та обговорив із військовими їх нагальні потреби.

Незважаючи на те, що тероборона знаходиться на забезпеченні ЗСУ, міська влада у такий важкий час не може стояти осторонь питань, що стосуються допомоги військовим. Гуманітарна допомога, яку міськрада завозить у місто, також в першу чергу йде на потреби наших захисників, а далі вже тим, хто її потребує.

Лише у співпраці з міською владою, військовою адміністрацією, волонтерами та всіма небайдужими ми зможемо забезпечити наших захисників усім необхідним. Разом до перемоги!

За інформацією Ніжинської міської ради