Партія «За майбутнє» об'єднує зусилля з партією «Укроп» в Чернігівській області для спільної роботи над розвитком громад Чернігівщини. 

В неділю 9 серпня у Ніжині  представники партії «За майбутнє» та актив партії «Українське об'єднання патріотів — Укроп» Чернігівщини зустрілися, щоб домовитись про об'єднання зусиль для перемоги у місцевих виборах, які відбудуться 25 жовтня.

 Голова обласної організації партії «За майбутнє» Олександр Кодола разом з 

Головою обласної організації “Укроп” Андрієм Віротченком скоординували плани щодо майбутніх виборів та домовились про спільну участь у виборчій кампанії.

Першочерговим завданням спільної роботи визначено  підбір сильних кандидатур в депутати обласної, міських, районних рад та сільських рад. 

“Запрошуємо до своєї команди молодих, цілеспрямованих, активних, авторитетних людей, які мають досвід, сили та бажання працювати на благо своїх громад, які реальними справами в політиці, економіці, громадському русі довели свою спроможність вирішувати проблеми громади, району, області. Дякуємо нашим партнерам з партії «Укроп» за їх рішення йти на вибори єдиною командою з партією «За майбутнє»! Разом переможемо!”, — відзначив Олександр Михайлович під час зустрічі.

Андрій Віротченко зазначив, що йдучи разом на вибори, вони, тим самим, підсилять результат, що піде на користь усій Чернігівщини.

Протягом серпня спільними зусиллями необхідно сформувати список кандидатів у ради від політичної сили «За майбутнє» за відкритими списками. Також будуть запрошуватися люди для роботи у складі виборчих комісій.Разом з громадою  буде визначатися коло проблемних питань в Ніжині та області, над вирішенням яких працюватимуть разом політики та активісти партії.

“Виклики,  які сьогодні  стоять перед нами, можуть і повинні бути подолані, усе залежить від нашої віри та волі. Ми гарантуємо прозорий відбір однопартійців, які своїми рішучими діями виправдають довіру виборців. Ми віримо, що нас об'єднує головне – любов до своєї землі. Творимо майбутнє разом!”, — наголосив Олександр Кодола.

Пресслужба Чернігівської обласної організації партії “За майбутнє”