Народний депутат України  VIII скликання Олександр Кодола виконав свою обіцянку — новий рентген апарат з’явився у Ніжинській міській лікарні. Цей сучасний пересувний апарат сьогодні вже працює в травматологічному відділенні міськлікарні.

Роботу новенького апарата було продемонстровано нардепу під час його візиту до лікарні.

Головний лікар та персонал закладу були дуже вдячні Олександру Кодолі за таку увагу до потреб громади у Ніжині, адже за час своєї депутатської каденції Олександр Кодола на розвиток медицини в Ніжині залучив з держбюджету 11,7 мільйонів гривень. Вартість лише цього апарату склала понад півмільйона гривень. Особливо важливо, що попередній апарат, яким багато років користувалася лікарня, фактично вийшов з ладу.

“Як я і обіцяв влітку, міська лікарня отримала сучасний рентген апарат. Його було закуплено на прохання колективу лікарні, за рахунок залучених коштів із фонду соціально економічного розвитку. Протягом кількох років на прохання виборців я систематично залучав кошти на підтримку та розвиток медичних  закладів у всьому виборчому окрузі. В першу чергу в Ніжині — центрі округу. Розвиток медицини — один із пріоритетів моєї діяльності. Адже немає нічого важливішого за життя та здоров’я наших людей”, — прокоментував подію Олександр Кодола.

До слова це другий рентген апарат, що з’явився в лікарні наприкінці 2019 року, ще один було закуплено за рахунок міського бюджету для реанімаційного відділення.

Під час відвідування Ніжинської міської лікарні Олександр Кодола поспілкувався із персоналом та ознайомився із матеріально-технічним станом головного медичного закладу Ніжина.


фото з ФБ-сторінки Олександра Кодоли