На щотижневій оперативній нараді 5 квітня Ніжинський міський голова Олександр Кодола представив трьох новопризначених керівників установ і підприємств, котрі обійняли посади за результатами конкурсу вакансій Ніжинської міської ради.

Один з них – начальник комунального підприємства «Муніципальна служба правопорядку – ВАРТА» Вадим Лаврінець.

Міський голова підкреслив: Вадим Юрійович – юрист за фахом, що, безсумнівно, є перевагою в такого роду діяльності і побажав успіху.

Ми попросили новопризначеного керівника відповісти на кілька запитань:

– Пане Вадиме, скільки Вам років? Ви місцевий?

– Мені 27 років, я 1993 року народження. Так, я родом з Ніжина. Знаю, чим дихає місто та його жителі.

– Ви вважаєте, Вашого досвіду достатньо, аби обійняти таку, доволі серйозну посаду?

– Сподіваюсь, так. У мене є певна юридична практика, також працював в нотаріаті і трішки – в бізнесі. Одна з останніх ключових посад – головний спеціаліст сектору з юридичних питань та роботи зі зверненнями громадян Ніжинської райдержадміністрації.

– Отже, в цілому Ваш трудовий стаж складає…

– Повних сім років.

– Судячи з усього, Ви маєте вищу освіту. Де здобували ?

– У мене дві вищі освіти: Національна фіскальна Академія в Ірпені та Національна академія Державного управління при Президентові України.

– Аби обійняти цю посаду, Ви пройшли конкурс, об’явлений міською радою. Скількох конкурентів перемогли?

– Наскільки мені відомо, на цю посаду претендували вісім конкурсантів. Ми складали іспити на знання законів України. Хочу відразу відкинути всілякі домисли: конкурс був абсолютно прозорим.

– Якою Ви бачите роботу в якості начальника Муніципальної варти Ніжина?

– Новою. Продуктивною. У тісному контакті з поліцією. Скеровану на благо жителів міста.

– Чи плануєте нововведення?

– Поки що зарано ділити шкуру невбитого ведмедя.

– Кілька днів тому для своєчасного та оперативного реагування на звернення жителів міста був створений чат-бот «e-City Ніжин», який переадресовуватимемо повідомлення представникам Муніципальної варти Ніжина та Національній поліції. Вже є якийсь результат?

– Так, вже надійшла низка повідомлень. Працівники Муніципальної варти відпрацювали вказані адреси. За результатами роботи буде складено три-чотири протоколи.

– Які плани на найближчий час?

– Ті ж самі, що і були поставлені нашій організації безпосереднім керівництвом – міською радою. Намагатимемося і надалі шукати розуміння з населенням з приводу благоустрою територій, особливо паління сухої трави, проводитимемо різнопланові рейди. Будемо раді співробітництву з керівниками та установами, пересічними громадянами – усіма тими, хто бажає змінити наше рідне місто на краще.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук