З нагоди святкування Дня міста Ніжина, 6 травня, відбулось урочисте відкриття Центру надання адміністративних послуг на вул. Покровській, 8.

В якості партнерів по створенню належного ЦНАПу виступили українські та шведські експерти напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою».

Програма надала комплексну інституційну підтримку по модернізації Центру, облаштувала меблями та технікою, програмним забезпеченням та програмним комплексом автоматизації.

Усі працівники підвищили кваліфікацію за спеціальною тренінговою програмою. Відповідні сертифікати фахівцям вручив Ніжинський міський голова Олександр Кодола на урочистому відкритті ЦНАПу і побажав колективу терпіння, наснаги, здоров’я і розширення з надання послуг.

Начальник ЦНАПу Володимир Градобик підкреслив: наразі Центр надає 194 адмінпослуги, і це – не межа. Для найбільш ефективної роботи в установі відкрито електронну чергу. В колективі працюють 16 фахівців. Після урочистої частини заходу гостей запросили на оглядини. Міський голова поцікавився у фахівців, чи подобається їм нове приміщення, умови, в яких вони наразі працюють.

«Звичайно, все подобається. Дякуємо!» – привітно відповідали в кожному з просторих зал.

В приміщенні працює ресепшн – місце, куди в першу чергу звертається клієнт, це свого роду обличчя компанії. Привітний адміністратор скеровує клієнтів до потрібного фахівця, не гаючи його часу. «Це дуже зручно для обидвох сторін», – наголосив Володимир Градобик. Під час оглядин установа не припиняла роботу, фахівці вели прийом громадян. Користуючись нагодою, журналісти поцікавились у відвідувачів, чи подобається їм нове приміщення ЦНАПу і ставлення до них фахівців.

«Навіть не можна порівнювати, як було і як стало – це ж зовсім різні речі! Тут гарненько, нове обладнання, все по-сучасному. Фахівці привітні, пояснюють доступно. І що головне – немає черг. Все добре продумано. Молодці!» – задоволено відповіла зріла жіночка-відвідувач.

І ще в новому ЦНАПі є куточок для малечі. Поки батьки займатимуться оформленням документів, їхні дітлахи можуть побавитися самі. Це дуже важливий момент в роботі.

Нагадаємо: ЦНАП переїхав в нове приміщення нещодавно з вул. Яворського, 7.

Під час локдауну, який було введено в Чернігівській області через поширення коронавірусу, фахівці вели прийом громадян за індивідуальним графіком. Відтепер, коли «червону зону» скасовано, Центр надання адмінпослуг працюватиме у звичному режимі: з понеділка по суботу – з 08.00 до 16.00, у вівторок – з 08.00 до 20.00. Неділя – вихідний.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук