Кількість місць для корисного відпочинку та розвитку малечі Носівки постійно збільшується. Напередодні Нового року в місті з’явився новенький сучасний спортивно-ігровий майданчик. Це — черговий крок у реалізації масштабного проекту народного депутата України Олександра Кодоли із встановлення дитячих та спортивних майданчиків в окрузі. Малюки та їх батьки, які мешкають у центрі міста, отримали прекрасний подарунок до свят — на вулиці Центральній, 45, днями встановлений сучасний спортивно-ігровий майданчик.

Прикметно, що на кінець 2018 року у Носівці та Носівському районі завдяки Олександру Кодолі встановлене сучасне ігрове містечко і 34 дитячі та спортивні майданчики. Такий функціональний ігровий простір -  це комфортна та безпечна платформа для веселого дозвілля та активного розвитку дітей, які будуть проводити вільний час з максимальною користю.

Варто зазначити, що Програма із встановлення дитячих та спортивних майданчиків започаткована Олександром Кодолою на початку його депутатської каденції 4 роки тому. А почався він із встановлення саме у Носівському парку культури першого сучасного дитячого майданчика в місті. З того часу цей масштабний проект впевнено набирає обертів та продовжує радувати мешканців не тільки Носівки, а і всього 209 виборчого округу.

 «Я і надалі залучатиму  кошти на розвиток свого  виборчого округу та втілюватиму в життя актуальні для громади проекти. І одним із важливих напрямків у цьому є встановлення дитячих та спортивних майданчиків. Адже якісне та корисне дозвілля дітей – запорука їх щасливого дитинства та гармонійного розвитку», — наголошує Олександр Кодола.

Від імені жителів п`ятиповерхівок дякуємо Вам, Олександре Михайловичу, за такий подарунок під ялинку і бажаємо Вам всього найкращого у новому, 2019 році!”, — подякували  політику задоволені мешканці мікрорайону.

 Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли